Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még spontán terhes?...

Lehetek még spontán terhes? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most volt laparoszkópiás műtétem. A petevezetékem átjárhatóságát vizsgálták. Nincs elzáródás. Enne örûlök is meg nem is.

Van peteérésem, a hormonok jók, férjemnek is jók az eredményei.

A doki azt mondta, hogy most már a lombik jöhet, mint megoldás.


Mit csináljak?

Volt olyan, akinek ugyan nem volt elzáródása, és aztán a műtét után spontán teherbe esett?



2014. júl. 4. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy csak kérdezek, de akkor mi a probléma, ami miatt a lombikot javasolja az orvosod?
2014. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát az, hogy nincs probléma. Másfél éve nem sikerül teherbe esnem,

Egy sikertelenség után fordultam ezügyben a nőgyógyászhoz. Az elmúlt fél évben mindent kivizsgáltak, amit lehetett. Nincs semmi eltérés. Ma volt a laparoszkópia, és ennek is pozitív lett az eredménye, mert átjárható a vezeték. Nincs mit tenni, csak várni a sült galambot, vagy lombikozni.

Mit csináljak: forduljak pszichológushoz? Vagy menjek a meddőségi kap-ba?

Egyébként higgyétek el, nem vagyok rágörcsölve a témára. Csak igyekeztem a végére járni, és most ott vagyok, de nincs megoldás.


Van egy szép, spontán, váratlanul fogant kislányom, aki négy éves.

2014. júl. 4. 22:04
 3/8 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Tehát egy év sikertelenség után fordultam orvoshoz. És fél évembe telt az összes lehetséges vizsgálat elvégzése. Minden rendben!


Lehet, hogy majd begépelem egyszer a hormonszintjeimet, de a dokumentum szerint jók. Valószínűleg azok, mert a ciklusom is tök rendszeres.

2014. júl. 4. 22:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj, már megint ez a h&lye gépelés. Szóval a dokim (nőgyógyász) szerint jók a hormon eredményeim.
2014. júl. 4. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben beszélnék egy hozzáértőbb dokival. Ciklusaid milyenek. 3. napi hormonok, terheléses cukos és inzulinvizsgálat eredménye?
2014. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jok lettek az eredmenyei a hormonoknak. Nem tudom most leirni, mert nem otthon vagyok. Egyedul terheleses vercukor vizsgalat nem volt. 28 naposak a ciklusaim rendszeresen, szinte oramu pontosan jon meg. Semmi barnazas se egyeb elteres nem szokott lenni.
2014. júl. 5. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ja tudod írd meg. Mindenképpen kéne egy terheléses cukor és inzulinvizsgálat.
2014. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2014. júl. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!