Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első abortuszom Szeptember...

Az első abortuszom Szeptember 25. -én volt. Önhibámon kívűl "megtermékenyedett" egy újabb baba. Kénytelen voltam ismét abortuszra vetemedni. Most Dec.28. -án. Szinte 3 hónapon belül két abortusz. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
18%
Itt a béres csepp nem segít.Attól hogy vákumoznak az nem jelenti azt hogy nem is roncsolnak,sajna tapasztalat.
2010. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Annak köszi, aki tanácsoz adott. Köszönöm..! A többi nem érdekel!
2010. jan. 6. 18:57
 23/45 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 10 éve ab-m sem,mi bajom nem lett szerencsére, azt muszály volt, meg halt az apa. most sikerült 3 év után, babát várok. én csak azt nem értem, hogy hogy lehettél terhes ha nem is volttaok együtt? vagy ugy gondoltad hogy már akkor a petevezetékben volt a másik baba mikor mőtöüttek? mert az sem lehet, mert nem tudott volna meg tapadni a frissen kikapart méhedben, és ott tovább fejlödni, amásik meg hogy terhes vagy, a hormonok nem engedik meg hogy ujabb pete érjen meg. ne haragudj én nem csezegetni akarlak válaszlok is szivesn, ápolonő vagyok, de nem értem, hogy hogy lehet ez..

nekem azt mondták hogy ab után 2 honapig nem is lehet sexelni.. szörnyxen kárositja a méhnyakat.

kivánom neked hogy ne legyen problémád. de ha annyira akartok babát, minek vetetted el?

kov

2010. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Úgy indult az egész , hogy méhen kívüli terhesség gyanújával vittek kórházba. Szerencsére méhen belül volt, de mint később kiderült nem volt egészséges a baba. Kénytelen voltam elvetetni, később kiderült, hogy van bennem még egy baba, aki teljesen leállt a fejlődésben még idő előtt. Tudom, hogy nem voltam együtt a barátommal. Nem áll szándékomban, sorra ölni a saját gyerekeim, sőt kedves kommentezők, még betegséget sem szeretnék magamnak..akármilyen hihetetlen is... ha nem érdekel, vagy nem fogod fel mások problémáját ne reagálj... ilyen egyszerű...



Azt jelentessz amit akarsz... nem érdekel..

2010. jan. 6. 19:06
 25/45 anonim ***** válasza:
58%

Így már azért érthető. Így kellett volna kezdeni és nem kaptál volna annyi hideget, csak meleget. MErt egy beteg baba és egy műhiba mégsem egyenlő két felelőtlen abortusszal.

Nagyon sajnálom, ami veled történt, és ha nem hatnak rád a foggátlók, akkor marad a gumi.

Mielőbbi felépülést neked!

2010. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 6. 19:15
 27/45 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálom, hogy így alakult. Így már telejesen érthető a történet, ezt kellett volna leírnod, nem azokat a körülíró mondatokat, amik félreértésre és hitetlenkedésre adnak okot, mert azért úgy elég furán hangzott, ezt azért beláthatod. Kívánom, hogy épülj fel minnél hamarabb, és később ne legyen gond babaváráskor!
2010. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
27%

azta leborult szivarvégit.... ilyen kannibálokat nem vették észre egy kaparás közben, hogy van benned még egy gyerek?? akit ha észrevesznek még talán élhetne is?

én már vagy 3x irtam, de most értettem meg, és tényleg kemény dolog ami történt. a minimum gondolom, hogy orvost váltasz...

mielőbb keress fel egy jó dokit, hogy vizsgáljon át a-z-ig, hogy mi a helyzet.

valószínű azzal fogja kezdeni, hogy 3 hó pihi, had legyen ideje gyógyulni mindennek odabent...

szép kis megrázkódtatás lehetett, remélem mihamarabb rendejössz mind testileg, mind lelkileg!

azt meg lehet kérdezni, hogy hol követték el ezt a "kis műhibát"? és mi történt utána? ne haragúdj, hogy ezt kérdezem, és nem kell rá válaszolni, ha nem szeretnél, csak kíváncsi vagyok, hogy hova ne menjek még véletlenül se...

sajnos engem egy hónappal ezelőtt vittek kórházba szintén méhen kívüli gyanúval, de nekem azt állapították meg, hogy sehol nincs babám:( onnantól kezdve sz..ba se vettek, ott feküdtem 4 napig, és minden vizit alkalmával tőlem kérdezték, hogy mit is keresek ott, és miért vagyok még mindig ott...

2010. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
A kórház nevét nem szeretném leírni, de amint enyém a per megteszem.
2010. jan. 6. 19:33
 30/45 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom ami történt, és azt is megértem, hogy teljesen ki vagy borulva.

Azért egy icipicit mégis vigyáznod kéne, hogy ne töltsd ki másokon a dühödet, mert itt szerintem a válaszolók 90%- a jót akart, csak nem értettük, hogy mi van, egyszerűen csak a pontos megfogalmazást vártuk, amit csak nagy sokára kaptunk. Még szerintem aki jelzett a moderátoroknak, arra sem kell mérgesnek lenned, vagy flegmán reagálnod rá, mert egy kívülállónak tényleg hihetetlen sztorinak tűnt amit leírtál. Nem mindenki gonosz, csak most (érthetően) pesszimistán viszonyulsz a dolgokhoz.

Kívánok mielőbbi felépülést és boldog, gyerkőcökkel teli életet!

2010. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!