Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is van olyan hülye...

Másnak is van olyan hülye érzése, h öregnek érzi magát egy újabb terhességre? 34 leszek augusztusban.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 12:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,főleg a 9. válaszolónak:)Párom nagyon szeretne sajátot,szerinte nincs is tovább mire várni,így bele is kezdtünk..Nem viselné el,ha neki nem lenne saját,ezt nem is várom el tőle.És nagyon szeretem őt,szeretnék tőle kisbabát..:)Én is abban bízom,h most már egy gyerekkel könnyebb lenne,mint kettővel,bár ez a kettő még mindig ott van,csak épp már nagyobbacskák..Babának amúgy egyszerű volt velük,mivel jó alvókájuk volt,inkább kisgyerekként volt nehéz,mikor elkezdtek járni.Néha viszont hallom,h egy gyerekkel is nagyon nehéz,ha pl. nem alszik éjszaka,még 2 évesen sem..
2014. júl. 7. 14:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagy öreg hozzá. Én 32 vagyok és még nincsen gyerekem sajnos. Remélem hamarosan nekem is lesz, bár nekem is eszembe jut néha, hogy kezdek kifutni az időből.

2014. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Hogy mered leöregezni magad 34 évesen, ez nagyon nagy ostobaság! :)


Soha ne legyél ilyen kishitű, elmondom neked az én példámat, én 34 évesen MÉG úgy éreztem, hogy nem vagyok érett egy gyerekre! Az elsőt 36 évesen, a másodikakat, mert nekem is ikreim vannak, kislányok :) 38 évesen!


És láss csodát, semmi különbséget nem érzek, nekem most van bent az az egyéni érési időm, hogy már eléggé tudom felnőtt fejjel kezelni a pindurkáimat, de még igenis elég fiatal vagyok, hogy ha kell, velük együtt másszak fel a favárra, és engem legalább annyira szórakoztat, mint őket, sokszor olyan mintha én is kisgyerek lennék velük együtt :) az emberek nagyon be tudják frusztrálni ilyen hülysgékkel a másikat, hogy "örreeeeeeee" -nem, nem igaz.


Egy 34 éves nő még fiatal. Én most vagyok 40 de nem hinnéd el, ha látnál, másrészt, pontosan úgy érzem magam, minden egészségügyi értékem is ugyanolyan, mint 25 vagy épp 30 évesen, szóval semmi gááz, 34 évesen vállald be, hidd el, hogy nagyon szuper lesz!

2015. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!