Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj szakértők :D?!

Méhszáj szakértők :D?!

Figyelt kérdés
Tegnap lent volt a méhszájam, félig meddig puha volt, ma viszont el sem értem csak az új begyemmel és puha+krémes, ragadós folyásom van. vasárnapra nem várom. Mit gondoltok?

2014. júl. 9. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Azt hogy egészségetelen és buta dolog magadnak fogdosni a méhszájadat!! Nőlj föl és csak utána akarj gyereket!
2014. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LadyLoss ***** válasza:
Ez akkor reprezentatív, ha már korábban is nézted a mensit megelőző napokban. Nekem menstruáció előtt közvetlenül ereszkedett csak le, és puhult fel, egészen addig magasan fent volt. Mikor baba lett, akkor fent is maradt, és végig zárt volt. Tudom, mert lombikprogram miatt elég sokáig kellett az utrot rakosgatnom.
2014. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

első az h okosan válaszoljál ha nem tetszik a kérdés akkor meg kuss van!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


nem csak én vizsgálom.

2014. júl. 9. 13:38
 4/19 A kérdező kommentje:
értem akkor majd vasárnap vagy szombaton megnézem. nem vizsgáltam sosem, csak tegnap meg ma.
2014. júl. 9. 13:40
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért nyúlkálsz magadnak? Orvos vagy? Ha esetleg terhes vagy, szépen elintézheted a babádat. Ezt szeretnéd? Persze tudom, nekem is "kuss van", ugye?
2014. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De te mert szolsz ebbe bele KEDVES utolso..? Ki kerdezett? Vagy szerinted minden kerdesre kotelezo valaszolnod..?! Tegnap.meg ma neztem meg nem minden honapban...egyebkent se a TE mehszajat szerintem.
2014. júl. 9. 13:47
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülyeséget csinálsz. Normális ember nem matat magában. De igazad van, nem az én gyerekem kerül veszélybe a butaságod miatt, így aztán tudod mit, csináld. Legyen szép napod és több eszed.
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
én se értem miért osztják itt olyan sokan az észt? miért gázabb tiszta kézzel felnyúlni, mint fütykössel szexelni?
2014. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LadyLoss ***** válasza:
100%
Én se értem miért akkora tragédia ez? Szerintem sokan azt se tudják mi az a méhszáj, vagy annak kitapintása. Szerintem egészen másra gondolhatnak.
2014. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
meglehet...nem az ő dolguk röviden tömören ennyi!
2014. júl. 9. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!