Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj szakértők :D?!

Méhszáj szakértők :D?!

Figyelt kérdés
Tegnap lent volt a méhszájam, félig meddig puha volt, ma viszont el sem értem csak az új begyemmel és puha+krémes, ragadós folyásom van. vasárnapra nem várom. Mit gondoltok?

2014. júl. 9. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit értél el vele, hogy tapogattad? Semmit... Mèg nagyobb lett a kérdőjel...
2014. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Még jo h az van kiirva az oldalra h amit mashol nem mertel itt megkerdezheted...rohadtul nem...Te se foglalkozzal azzal h en hova nyulkalok es h hany kerdojel van..
2014. júl. 9. 16:44
 13/19 anonim ***** válasza:

Jézusom kérdező hát ne haragudj de nekem is elég fura a kérdésed!

Én most vagyok a 3.babánkkal várandós de még eszem ágába nem jutott saját magamat vizsgálgatni soha !

Miért nem mész orvoshoz, vagy veszel inkább tesztet ,nekem már 4 nappal a nemvárt előtt kimutatta a teszt!

2014. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok csalodni azert nem tesztelek..oke.h neked kimutatta de az te vagy es nem vagyunk egyformak. Eleg nega tesztet lattam.mar. es nagyon szeretnenk babat. De szerintem.ez a honap is sikertelen..orulj h neked.osszejott 3 is. Gratulalok!
2014. júl. 9. 20:01
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Te kérdezted, hogy mit gondolunk! Mi csak leírtuk, ha már ez is baj...

További jó kotorászást és mihamarabbi babásodást!:)

2014. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
te aztán segítettél a válaszoddal...jobb lett volna ha nem is írsz :) gondolom az utolsó mondataid szívből szóltak ...
2014. júl. 9. 22:00
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok azoknak, akik szerint a kérdező veszélyezteti a babáját, ha megtapogatja a méhszáját!

Tudjátok egyáltalán miről beszél? :D A fütyi is ott jár és érezhetően hozzányomódik, meg ha maszturbálsz,akkor is eléred, ott semmi kárt nem tudsz csinálni, sőt, még a tampon is hozzá érhet! Jééé, hogy ebbe még senki nem halt bele, csodálkozok is! :P

2014. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso!
2014. júl. 10. 12:05
 19/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem csak te vizsgálod?? Igen, sajnos vannak még ....ék de ez nem ujdonság!! Amugy a szar nem mértékegység nem hallottad még?
2014. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!