Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nem tudom, hogy mit...

Lányok, nem tudom, hogy mit gondoljak? Azokra lennék kiváncsi, akik pont úgy jártak, mint én. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12.dpo-n. Nekem mindig a 15-en jön meg,hőmérőzök meg minden, szóval potnosan tudom. már egy éve.

Ma megjövés érzésem van és ami még SOHA nem fordult elő: két kis barnás pötty, meg nagywc után rózsaszines pöttyöt töröltem. Olvastam,hogy lehet beágyazódás is...

Teszteltem egyet rögtön igy du:) Hát eléggé látszik, nagyon nagyon halványan,de rózsaszínes a csík!!!

Még egy óra elteltével is látszik.

Én nem is tudom mit gondoljak....

Nem mondhatom el senkinek (még) elmondom hát mindenkinek... :)

Szerintetek mit gondoljak? Holnap reggel persze elsőből fogok tesztelni, hacsak addig meg nem jön :( mert tisztára úgy érzem. Pedig majd csak vasárnap NEM kéne neki...


2010. jan. 7. 14:32
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Hát elég idiótára sikeredett,igy elolvasva:( bocsánat, de túl régóta várok már a babára és még sosem jártam igy...

Szóval az a kérdésem, hogy tekinthetem e beágyazódásnak vagy lehet, hogy most már a 12.dpon meg jön? Senki sem jós, tudom, de hátha járt így valaki más is... nincs akivel megbeszéljem :(

2010. jan. 7. 14:39
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan úgy éreztem, hogy megjön, 5 napig, és mivel akkor se, így teszteltem - pozitívat:) Ha a teszt kimutatta, akkor esélyes az a baba, de azért holnap reggel csinálj másikat is. A pecsételés lehet beágyazódási vérzés is. Drukkolok, hogy baba legyen!
2010. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett beágyazódás is, nem feltétlenül aznap távozik a vér egyből miután beágyazódott. Tegnap egy kismama feltette a görbéjét és elég gyakran pecsételgetett, pedig babát vár. :) Szóval ebből akár baba is lehet, főleg, hogy halányan ott van az a bizonyos csík is! :) Töltsd fel a tesztet, mi is megnéznénk. :) Remélem össze jött, sok sikert neked! :)
2010. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A terhességi teszt egy olyan hormonra érzékeny, amit maga a magzat termel, tehát csak akkor érzékelheti, ha van baba. Ezen az elven, ha halvány is az a csík, biztos, hogy baba van a pocakodban. A "mindjárt megjön" érzés teljesen normális, nekem mindkét terhességem alatt volt, és főleg azokon a napokon amikor megjött volna. Remélem neked sem fog, és hamarosan bizonyossá válik, hogy kismama vagy. Szívből kívánom, hogy így legyen és sok boldogságot is hozzá!

2010. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

A minsjárt megjön érzés nekem is megvolt. Akkor is, amikor már rég pozitívat teszteltem. :-) (Először egyébként 12 dpo-nál.)


Ha látszik a másosidk csík, akkor bizony baba van a dologban. :-) Gratulálok!

2010. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is nagyon szorítok Neked, mert lehet, hogy babás vagy!

Mivel a megtermékenyüléstől a beágyazódásig 7-12 nap telik el, így lehet, hogy ténylegesen a beágyazódás miatt volt a vérzés, bár nekem egyik babámmal sem volt...

A tesztet meg valóban reggel kell csinálni, főleg ilyen korai tesztelésnél még számít, mert reggel a legtöbb a HCG a vizeletben. Az, h egy órával később mi van a teszten úgy tudom, nem számít, rá van írva, hogy mikor kell leolvasni...

A holnap reggeli szerintem biztos eldönti, mert lehet, hogy az a halvány csík már egy kevéske HCG volt...

Nekem szabálytalanok a ciklusaim, de első gyerekemnél már a 26. napon + eredmény volt. (Másodiknál tudtam, hogy baba van, így csak később teszteltem...)

Hajrá!

2010. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Szió! nem akarom, hogy csalódj, így csak halkan jegyzem meg, hogy nekem egyetlen tünetem volt, egy rózsaszín icipici pötty a papíron pisi után. Se barnázás, se mellfeszülés, semmi. (csak később) úgyhogy ha magamból indulok ki, akkor reménykedhetsz :) drukkolok! :)

12 hetes km.

2010. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

kicsit le is higgadtam, bár majd kiugrok a bőrömből :)

Az előző ciklusomhoz képest most semmit sem érzek,semmit! Tegnap kezdődött, hogy nagyon szomjas vagyok, meg egyre jobban érzem a mellem, nagyon húz.

Jah meg olyan fura íz van a számban, olyan bizsergős, nem is tudom...Jah és a hasam alja is, nem tudok hajlongani sokáig, mert mintha nyomna és húzódna, fura...


Megpróbálom elküldeni a tesztet, megjegyzem, nagyon nagyon halvány, élőben jobb,meg nem vagyok egy fotográfus, de határozottan vastag a csík és színes. Ilyen nekem eddig még soha nem volt.

Sőt, amikor korábban szellemcsíkosakat teszteltem, akkor szürkés volt, meg el is tünt hamar.

De a teszten még most is látszik, pedig órák óta csináltam :)

2010. jan. 7. 15:48
 9/42 A kérdező kommentje:

[link]

Annyira halványan látszik, de nekem ez akkora szó!!!! :)


Hadd gratuláljak a kismamáknak, ezúton is, nagyon nagyon irigyekedem ám rátok!!!! :)

De hátha mostmár nekünk is lehet egy gyönyörű picurkánk végre... (vagy kettő:D)

2010. jan. 7. 15:54
 10/42 anonim ***** válasza:

én látom a 2. csíkot.tuti h babád van.én már merek gratulálni.azért légyszi írd meg ha holnap tesztelsz h mi lett az eredmény.de tuti h az is pozi lesz.


21 hetes km

2010. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!