Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nem tudom, hogy mit...

Lányok, nem tudom, hogy mit gondoljak? Azokra lennék kiváncsi, akik pont úgy jártak, mint én. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12.dpo-n. Nekem mindig a 15-en jön meg,hőmérőzök meg minden, szóval potnosan tudom. már egy éve.

Ma megjövés érzésem van és ami még SOHA nem fordult elő: két kis barnás pötty, meg nagywc után rózsaszines pöttyöt töröltem. Olvastam,hogy lehet beágyazódás is...

Teszteltem egyet rögtön igy du:) Hát eléggé látszik, nagyon nagyon halványan,de rózsaszínes a csík!!!

Még egy óra elteltével is látszik.

Én nem is tudom mit gondoljak....

Nem mondhatom el senkinek (még) elmondom hát mindenkinek... :)

Szerintetek mit gondoljak? Holnap reggel persze elsőből fogok tesztelni, hacsak addig meg nem jön :( mert tisztára úgy érzem. Pedig majd csak vasárnap NEM kéne neki...


2010. jan. 7. 14:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Az a teszt bizony pozitív!!!

Ugyanígy voltam, mint Te, csak 1 hónappal ezelőtt!! 7 hetes vagyok most.


Gratulálok!!

2010. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszoló vagyok! Szívből gratulálok Anyuka! A teszt egyértelmű!!! Én is kíváncsian várom a folytatást!
2010. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

14:53-as vagyok

Te vagy az első, akivel találkozom, aki szintén "szomjas". Én a második babámnál erről jöttem rá... Napi 3 litert vedeltem januárban... :o)))

2010. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Teszteltem,de semmi válozás a tegnapihoz képest.ugyanúgy az utolsó pill-ban jelent meg.:(

Viszont egész éjjel megjövéses fájásaim voltak,na nem erősek,de jelen vannak...

Jah és nagyon fáj a gyomrom...

Holnap reggel is tesztelek, vagy még lehet,hogy ma du is,nem tudom még. Jó munkát, szép napot!

2010. jan. 8. 07:10
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keresedj el, mert az a második csík is látható, nem kell hozzá a szemünket összehúzni, hogy lássuk, és hát 2x nem mutathatat téves eredményt a teszt! Csak pozitívan, megy a drukk, és várjuk a fejleményeket!
2010. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Jah, én tiszta hüle vagyok...

Hát én az éjjel fél2-ig "söröztem" a barátaimmal, meg még 4kor is ittam egy jó pohár vizet,mert nem tudtam aludni.

Hát ne is várjak nagy csíkot! Nem?!?

Tuti befolyásolja a rengeteg folyadék, nem beszélve arról, hogy a tesz háttere nem is olyan fehér,mint a tegnapi, hanem SÁRGA!

:))

2010. jan. 8. 08:19
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Igen az éjszakai folyadékbevitel is fontos szerintem, hogy este lefekvés után már ne igyunk, mert sokkal sűrűbb lesz reggel a vizeletünk, ha éjjel nem veszünk magunkhoz folyadékot. Ezért mondják, hogy jobb a reggeli első vizelet, mert ált. az ember este 8-9 után már nem iszik. :) Sebaj, a legközelebbi teszt tuti biztosabb eredményt ad! :) Én szorítok!!!!
2010. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nem várt napjáig ne tesztelj, felesleges. Ráérsz vasárnap, vagy hétfőn, addig biztos erősődni fog. Nekem clearblueval mensi előtt négy nappal már erős pozi volt, az azt követő két napon egy gyengébb teszttel csináltam, de azok is pozik lettek. A Hcg szint napról napra emelkedik, adj még egy kis időt neki. :))) A mindjárt megjön érzés természetes, a legtöbb nőnek van ilyen.

Gratulálok! :)

9 hetes km

2010. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Szerintem azért nem felesleges tesztelni, mert van dögivel tesztem és fel akarom használni minél előbb, rám ne romoljon :D

Gratulálok kismamik újfent,vigyázzatok nagyon magatokra!!!

2010. jan. 8. 11:19
 30/42 anonim ***** válasza:

Hát, ha van "dögivel teszted", akkor csak használd el őket!!! :)))))))

Írj majd, hogy mi újság! És vigyázz magadra!

a 9 hetes km

2010. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!