Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nem tudom, hogy mit...

Lányok, nem tudom, hogy mit gondoljak? Azokra lennék kiváncsi, akik pont úgy jártak, mint én. Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12.dpo-n. Nekem mindig a 15-en jön meg,hőmérőzök meg minden, szóval potnosan tudom. már egy éve.

Ma megjövés érzésem van és ami még SOHA nem fordult elő: két kis barnás pötty, meg nagywc után rózsaszines pöttyöt töröltem. Olvastam,hogy lehet beágyazódás is...

Teszteltem egyet rögtön igy du:) Hát eléggé látszik, nagyon nagyon halványan,de rózsaszínes a csík!!!

Még egy óra elteltével is látszik.

Én nem is tudom mit gondoljak....

Nem mondhatom el senkinek (még) elmondom hát mindenkinek... :)

Szerintetek mit gondoljak? Holnap reggel persze elsőből fogok tesztelni, hacsak addig meg nem jön :( mert tisztára úgy érzem. Pedig majd csak vasárnap NEM kéne neki...


2010. jan. 7. 14:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak itt ülők és bömbölök, annyira örülök, hogy sikerült neked! Látszik az a második csík, nekem is ilyen volt és bizony sokáig, nem erősödött, mint ahogy azt sokan mondták és nem is volt semmi gond. Most 15 hós a kisfiam. Neked is minden jót és egészséges babát kívánok!
2010. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!! De örültem neki, mikor megnyitottam a képfeltöltést, mert azt hittem, majd bűvölni kell, mert írtad, hogy halványan látszik. HÁT NEM HALVÁNYAN LÁTSZIK!!!! Ez a mostani "fénykép" a babádról, és nagyon szép!!!! Annyira örülök a sikerednek!!! És már én is nagyon szeretnék itt tartani, de nekem még csak most kezdődik a herce-hurca...hormonvizsgálat, stb... Veled együtt örülünk, ahogy olvasom jó sokan!!!

VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Annyira jól esnek ezek a sorok lányok, de komolyan, hogy lehettek ilyen biztosak benne???

Én nagyon óvatosan közelítem még a kérdést...


De elég csak egy pillantást vetnem a tegnapi tesztre, ott a bizonyíték, még mindig látszik a 2csík is. Ugye azért ez jelent valamit? Ha szellemcsík lenne, már nem lenne ott ugye?

Kicsit kopottas,de látszik. (amúgy a controll csík is kopottas már)

Nagoyn köszönöm nektek lányok, ti tartjátok bennem a lelket:)

(jajj annyira görcsöl a gyomrom,alig bírom ki időnként,de ennek örülünk,mivel én nem vagyok gyomorfájós pedig...)

2010. jan. 8. 18:37
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ez tuti nem szellemcsík!!! A szellemcsík nem így néz ki! :) Az bizony egy vonalka, ami azt jelzi, hogy egy növekvő kis élet költözött a pocakodba. Hidd csak el, ezzel jelzi, hogy Anya, itt vagyok. :)

A gyomorfájást illetően sajnos én mindig szenvedek tőle, rengeteg a gyomorsavam, és hányós is vagyok. De ilyenkor mindig arra gondolok, hogy MEGÉRI!!!

Tudasd velünk folyamatosan, hogy hogy vagytok!

Gratulálok és sok boldogságot! :)

a 9 hetes km

2010. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítve az előzőhöz, nekem még mindig látszik a csík a tesztemen, pedig holnap töltöm a 10. hetet. Nővéremnek még a baba megszületésekor is látszott. :))))

a 9 hetes km

2010. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Hát én is nagyon bizakodom, hogy nem vaklárma, mert a szenvedést akkor én is elbírom, ha arról van szó, hogy teljesül a legnagyobb vágyunk a férjemmel!!! :))


Csak ez a megjövés-érzés dolog kicsit zavar,meg pici barnás maszat volt ma is, éppenhogy csak egy törlésnyi,de nekem soha nem volt még ilyen, nem tudom mire vélni :(

Alig várom a holnap reggelt, megint tesztelek :D

Jo ejt lanyok!!

2010. jan. 8. 23:43
 37/42 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Lehet megjön holnap. Mára esett a hőm,vmennyit.

(nem tudom pontosan,mert össze vissza mérem mostanság, de 0,2 tizedet legalább) És hát csík sincs. :(

Ezt tényleg nem értem, a tegnapelőttin még mindig látszik szépen a 2. is.

Node már holnap kiderül... Rossz lenne, ha megjönne... nagyon rossz...

2010. jan. 9. 08:57
 38/42 A kérdező kommentje:

Na hátha vki még erre jár:

Ma reggel elöntött... Szal vége.

De legalább rávettem magam,hogy hívjam holnap az orvosomat, nincs itt mire tovább várni. Bele kell vágni a kivizsgálásokba. Totál nem figyeltem pedig oda dec-ben semmire, no görcsölés, mégsem sikerült...

Valszeg nem ilyen egyszerű...

sziasztok

2010. jan. 10. 11:21
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát így totál nem értem a tesztet. Akkor hogy lehetett pozitív. Mert az eredmény tök egyértelmű volt rajta. Sajnálom, hogy nem sikerült, kitartást kívánok és persze mielőbb babát!
2010. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnálom, de ne keseredj el, látod, itt mindannnyian Veled voltunk, Melletted voltunk, és drukkoltunk Nektek! Sajnos én is jártam így, mensi előtt pozi tesztek, késett is pár napot, aztán megjött... Tudom min mész keresztül, a csalódottság, a reménytelenség... De a leghelyesebb amit most valóban tehetsz, hogy talpraállsz, felkeresed a dokit, és kivizsgáltatjátok magatokat.

Kívánok Neked ehhez sok erőt, kitartást és mihamarabbi pozitív tesztet!

a 9 hetes km (most már 10)

2010. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!