Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatok, vélemények?...

Tapasztalatok, vélemények? Fagyöngycseppek, Palástfű Tea, Barátcserje Kapszula rendbe hozhatja a ciklus, megszüntetheti a menses előtti napokig tartó barnázást?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg kipróbálhatnád a cickafarkfű teát. Nagyon szépen beállít, kitisztít, rendbe rak. Kúraszerűen ajánlott csinálni, azaz 3 hétig naponta 3-szor inni 1 csészényit (2,5 dl), aztán 1 hét szünet. (Ne ijedj meg, ha ezen idő alatt tisztulsz, az normális.) Filteres teafüveket jó elkerülni! Inkább az ömlesztett (szálas) herba a jó minőség!
2014. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mensi előtti barnázásom volt,nekem a hormontanácsadó a women's cream-et ajánlotta,olvass utána..gyógynöveényes dolog...1 hónap után már nem barnáztam,de 3honapig használtam,elmúlt...meg is maradt egy bontatlan flakonnal,ha érdekel átadom szívesen,még jövőre is jó...bolti ár alatt 8e zer ft,3 hónapig jó egy flakonnal.
2014. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!