Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lidlben kapható vezeték...

Lidlben kapható vezeték nélküli egérrel volt már valakinek közelebbi tapasztalata (pozitív-negatív), megéri az árát vagy "felejtős"?

Figyelt kérdés
Optikai rádiós egér (3 év garancia). www.lidl.hu/cps/rde/xchg/SID-A8CB3CDA-9DB35B77/lidl_hu/hs. Xsl/index_30732. htm

2012. dec. 10. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Lidl-ben, Tescoban soha ne vegyél egért!


1, A garanciánal sokat mentegetőznek mindig, h így meg úgy...

2, Ócska, kínai egerek vannak az ilyen helyeken

2012. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem eddig a LIDL-ben vásárolt termékekkel volt a legkevesebb bajom és a 3. garancia is plussz pont.


Kínai gyártásról meg annyit, hogy szinte minden elektronikai terméken Made in China vagy Made in Taiwan felirat szerepel.


[link]

2012. dec. 11. 20:34
 3/9 Volo válasza:
Én legutóbb barátnőmnek Penny-ben vettem egeret, hibátlan. A kínai termékekről meg annyit, hogy a MADE IN USA feliratú PEAVEY keverőben (zenekari hangosítás cucc, ami márkásnak kellene, hogy számítson) made in china alkatrészek vannak.
2012. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Volo válasza:
Természetesen a Peavey is hibátlanul működik, ez lemaradt :)
2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vezetéknélküli egér egy nagy fos állandóan tölteni kell!
2012. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lambo96 ***** válasza:

Szeretem a Silvercrest termékeket. Van belöle egy vezetékes telefon és 2 világítós távirányító is :D Mindkettő hibátlan, nem volt vele semmi. Az egér is jó lesz, nyugi :) Annyiban rossz a vezetéknélküli, hogy gyakran kell tölteni.

Egyébként ez az a távirányító: [link] Nagyon imádom :D Este is tisztán látni a gombokat, kijelző is van rajta, ami írja az időt és nagyon sok mindenhez jó. Csak ajánlani tudom :)

2012. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Én sem ajánlanám a vezeték nélkülit. Eleve a súly, bár egyes komolyabb "játékosok" még súlyozzák is, nekem nem olyan pontos azaz nehéz (persze mert nem szoktam meg)!


Nekem jelenleg Genius van előtte Samsung volt. A jelenlegi tökéletesen működik, pedig kapott párat már!


Garancia meg jó ha van.Mondjuk Én húst a hentesnél, számítógép alkatrészeket, számítógép boltban veszek. Bármikor visszamehetsz nem szőröznek, kicserélik vagy akár egy másik termékre is. Megegyezés kérdése, persze egyik sem egyforma!

2012. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem játékra kellene. Most ezt használom, de már nem gyártják és a végső stádiumban van szegény "pára" :


[link]

2012. dec. 29. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
én Trust egeret vettem 3,5ezerért, szóval sztem ez kicsit drága egy lidliegérnek.:D
2013. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!