Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 nappal a nem várt előtt...

2-3 nappal a nem várt előtt Fertinetes One Step 10-es teszt negatív. Akkor már felejtős, igaz?

Figyelt kérdés
Nagyon reménykedtem, hogy most sikerült, főleg, mert nagyon tömörek, teltek, nehezek, kemények a melleim, fájnak a mellbimbóim és 2 napja folyamatosan émelygek, hol jobban, hol kevésbé. Ha ez most negatív lett, akkor viszont már nem sok esély van, ugye? Szedtem ebben a hónapban clostit, lehet, hogy az okozhatja a tüneteket, bár eddig nem voltak.
2014. júl. 11. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

na,mi van,ma is teszteltél?

Nálam sajna ugyanaz,13.dpo negatív:(

É a jóstesztem sem erősödött tovább.

2014. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nekem megjött ma a nemvárt, ahogy elvileg kellett volna neki. Nem teszteltem egyébként azóta, úgy voltam vele, hogy ha nem jön meg, akkor majd holnap, de nem kell sajna többet tesztelni.

Neked azért drukkolok, majd írd meg, mi a helyzet!

2014. júl. 14. 14:35
 13/13 anonim ***** válasza:

egyelőre nem jött meg,a 15.dpo-n vagyok,de full negatívak a tesztjeim.

Talán a következő hónapban több szerencsénk lesz,majd írd meg mi lett!

2014. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!