Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek megjósolták a kistesót vagy első babát és bejött?

Figyelt kérdés

Már második "jós" mondta, hogy egy éven belül lesz babám!

Az utóbbinak nem tudok nem hinni mert olyat mondott sokan amit más nem tudott!! Nemrég vételtem el és mondta, hogy nem kell félnem hamarosan kárpótol az élet a veszteségért és egészséges babát szülök egy éven belül!!! A szavam elállt! Csak ránézésre kérdezés nélkül mondta ezt! Egyik ismerősöm nagybátyja! Szerintetek??? :)


2014. júl. 11. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az ismerősödtől tud a vetélésről.
2014. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A páromon kívül nem tudja senki más...!
2014. júl. 11. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hogy működik a jóslás? Figyeli a reakcióid, szemmozgásod, mimikád. Tanultunk ilyet, ez a hatalom nyelve:)


Butaság az egész, te is jól tudod:)


ui: szerintem el fog állni az eső:O komolyan, szinte biztos vagyok benne, hogy el fog állni! sőt, még ebben a hónapban el fog állni! :D

2014. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van! Csak már annyira várjuk a babát! Főleg én... És a vetélés után olyan jó volt ezt hallani... Az első baba előtt is volt egy vetélésem és mikor újra teherbe estem leírhatatlanul boldog voltam!! Várom hogy újra így legyen!! :( :)
2014. júl. 11. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
tudod, mit jelent az önbeteljesítő jóslat? na ezt:) ha majd terhes leszel, mert most a pasi megnyugtatott téged, mert "megjósolta", akkor majd azt mondod: jaj, tényleg megjósolta, pedig szerintem normális ember ilyesmiben nem hisz:D ahogyan te sem hiszel benne, most is írod:) mert normális vagy!
2014. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!