Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölök kicsit, szurkál a...

Görcsölök kicsit, szurkál a petefészek körül lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

5 nap múlva nem kéne megjönnie, és 12 napja voltunk együtt párommal.


Érzékeny cici, duzzadt és feszül.Fáj derekam. Mensi előtt nem szokott semmi tünetem lenni, csak amikor az nap megjön, akkor előtte 1-2 órával görcsölök.


2014. júl. 18. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. De nem biztos. Nekem is volt olyan ciklusom, hogy minden jel arra mutatott, hogy nem fog megjönni. Aztán mégis... A duzzadt, feszült mellek és szurkálás peteérés után jó jelnek vélhetők, ha nem szokott lenni, de például jelezheti magát a peteérést is. Szóval csak türelem és szerelem, ha babóra vágytok :) hamarosan minden kiderül...
2014. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen vágyunk rá nagyon. :) Jaj nem rég alig tudtam ki kelni ágyból úgy fáj derekam. :)
2014. júl. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!