Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölök, szurkál a petefésze...

Görcsölök, szurkál a petefészek körül lehet beágyazódás vagy csak azért mert megjön pár nap múlva?

Figyelt kérdés

5 nap múlva nem kéne megjönnie, és 12 napja voltunk együtt párommal.


Érzékeny cici, duzzadt és feszül.Fáj derekam. Mensi előtt nem szokott semmi tünetem lenni, csak amikor az nap megjön, akkor előtte 1-2 órával görcsölök.


2014. júl. 18. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet ...
2014. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy ilyen hamar kimutatná-e
2014. júl. 18. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor tolunk mit varsz???

Ha tuneteid vannak a terhessegtol ilyen hamar akkor a teszt is kimutatja, ha nem mutatja kis csak bekepzeled azokat!

Innen szerinted megmondjuk?

Tedd a kezedet a kepernyore es megmondom, de elotte fizesd ki a dijat ennek. :P

2014. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem másnak is volt ilyen :'(


Nem fizetek ezért :( :DD

2014. júl. 18. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miért kell ìgy beszèlni. Inkàbb ne ìrj ide, ha nem tetszik valami.

A kérdezőnek: A nem várt napján tesztelj, addig pedig ne görcsölj :)

2014. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. A nem várt előtt 5-6 nappal. De sajnos spontán vetélés lett a vége. Szorítok neked. Majd írd meg mi lett :)
2014. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat. Igen majd akkor fogok tesztelni csak, csak így még sose voltam, hogy ennyire hamarabb fájna bármi is. :)
2014. júl. 18. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy vagy:-)ha kimarad a mensi akkor nyert ügyed van:-)ha nem...:-(de ha csak 5napod van visza:-(
2014. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!