Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pajzsmirigy probléma miatt...

Ha pajzsmirigy probléma miatt rendszertelen a menstruációm, kisebb az esélye, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

A pajzsmirigyem nem a legmegfelelőbben műküdik. Előfordul, hogy 2 hónap is kimarad, viszont volt már pontos is, de általában sokat késik.


Hallottam, olyanról, hogy a rendszertelen mentstruáció meddőséget okoz. Ez mennyire igaz?


Fiatal vagyok még a gyerekvállaláshoz, egyáltalán nem tervezem, viszont érdekelnek az ilyen dolgok.

18/L


2014. júl. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony a pajzsmuirigygond okozhat teherbeesési nehézséget. Mielőbb kezeltesd, hogy ha babtervezésre kerül a sor, ne akkor kelljen elkezdened rendbe tenni. Gyógyszerrel jól be lehet állítani.

Meddőséget az okozhat, ami a rendszertelen menstruációt előidézi és ez lehet pajzsmirigygond is.

2014. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen..nekem is ezzel érveltek...

Nem tudta a drnő...ez számomra pont szuper lenne.

2014. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mindenképpen endokrinológushoz menj, mert a nőgyógyászok nagy része nem ért a hormonokhoz. Én egy kisbabát már elveszítettem amiatt, mert a nőgyógyász nem ismerte fel a hormongondot nálam. Miután az endokrinológus rendbe hozott, azután lettem terhes ismét és most a babával minden rendben.
2014. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is endora járok. Pajzsmirigy túltengésem van nekem is azt mondta a doki, hogy emiatt nem esek teherbe és igen ez is okozhatja a rendszertelen mensit. Nekem pl 35-40 naponta jön meg. Gyógyszerrel amit a pajzsmirigyre szedek akkor

már 30-33- naponta megjön :)

2014. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!