Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív teszt?...

Pozitív vagy negatív teszt? Milyen a száradási csík?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve minden hónapban tesztelek! Tudom,hogy hülyeség,de ha 2 napot késik,már tesztelek! Csak reggeliből,és mindíg negatív! Du.meg szoktam nézni,mert sokat olvastam a száradási csíkról! Nekem az évek alatt soha nem volt száradási csíkom,órák után is negatív volt a teszt! 2 napnál többet sosem késik,de most 5 napja késik! A 4. napon teszteltem,de rögtön ki kellett mennem a mosdóból,kb. 1 perc után csak az egyik vonal jelent meg,ezt negatívnak vettem! Ezután elfelejtettem megnézni a tesztet,és csak du.néztem meg,akkor meg már ott volt a száradási 2. csík ??? Szerintetek lehet pozitív a teszt? Tudom,csináljak másikat ... Holnap tudok venni! Csak kiváncsi vagyok,mert még sosem volt száradási csíkom!
2014. júl. 20. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ez anno az én kérdésem volt. Lehet nem is 5 percig vártam akkor, hanem még tovább is, és semmilyen csíkot nem láttam. Elmentem otthonról, órák múlva értem haza és pozitív lett a tesztem. Magam sem értem hogy lehetett, de igazat mutatott.

2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha rozsaszin es ugyan olyan vastag akkor az nem szaradasi csik! Csak ugye nem tudod h idon belul vagy idon tul jelent meg. Holnap reggel ismeteld es nezegesd ne hagyd ott.
2014. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent olvastam neten (doki nő irta) h ismer olyan nőket akik a kukabol vettek ki a tesztet annyira keson jott ki a 2.csik es igazat mondott.Am ez sogornommel is megtortent megcsinaltuk a tesztet es kidobtuk aztan hajoltam le bedugni a telefon toltot akkor lattam h halvany +azota kedden lesz egy honapos a kisfia :)) elozo voltam.
2014. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom időn belül vagy túl jött e ki,de ugyanolyan vastag volt,mint a másik! És nem is túl halvány,jól látható volt,sötét rózsaszín,bár nem piros! Kicsit félek,mert minden nap görcsölök,pont mint mielőtt megjön! Nem enyhe,hanem elég rendes görcsök! :( Ha nem jön meg ma,akkor mindenképp ismétlem a tesztet holnap reggel!
2014. júl. 20. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes a megjon erzes terhesseg eseten is. 5 percenkent szaladgaltam a wcre folyas is volt melle es gondoltam h na most most biztos. Aztan még sem. De sajnos nem lett belole baba :/ azota sincs. De nem adjuk fel!
2014. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is elvesztettem egy babát :( 2,5 hét egyre erősödő vérzés görcsök nélkül! Aztán műtét! Még sosem késett ennyit,reménykedem,de félek is,mert ez a görcs ijesztő ami már órák óta tart! :(
2014. júl. 20. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Vegyél be magnéziumot attól javulni fognak a görcsök.


Kérdésedre válaszolva:

Nekem ha negatív volt akkor 1 nap után is negatív volt.Amikor meg pozitìvakkor épp hogy felszívta a teszt a pisit már ott volt erősen a 2. csík is mind a 2x.

2014. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
baba lesz :-)
2014. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
A linkelt oldalon lévő teszted pozitív. Minden jót! :)
2014. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást,de sajnos 4 nap késés után szombaton nagyon begörcsöltem este,és sajnos meg is jött! :( Nem tudom miért késett ennyit,biztos volt rá ok! :( Ma reggel negatív lett a tesztem! :(
2014. júl. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!