Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem! 10 hetes...

Nagyon megijedtem! 10 hetes vagyok és erős éles szúrás volt kettő a cicimbe. Ez mi lehet? Ugye nincs nagy bajom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, nyugodj meg!
2012. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert készül fel a cici a szoptatásra

indulnak be a tejcsatornák stb...

sokszor fogod még érezni na meg olyat is hogy majd leszakad na meg hogy baromi érzékeny a mellbimbód is,

ez mind terhességi tünet

semmi gond.

2012. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha baj lenne, a méhedben éreznéd, nem a melledben.

Semmi baj nincs!

2012. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nagyon fáj a mellem pár hete nyomásra meg még jobban, de ilyen szúrás még nem volt, totál bepánikolram...
2012. júl. 25. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi! Ilyen volt nekem is. (én is tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban anno :)

Hirtelen beleszúrt, de úgy, hogy összezizzentem. Aztán elmúlt. Ez kb. a 20-21. hétig tartott. Ma már nem is érzékenyek a melleim egyáltalán.

Boldog babavárást!

25+5 hkm

2012. júl. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!