Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyre halványuló terhességi...

Egyre halványuló terhességi tesztek három nap alatt, gond?

Figyelt kérdés

Szeretnénk második gyereket, úgyhogy két hónapja elkezdtünk próbálkozni. A nagyobbik első próbálkozós hónapban jött össze, most is hasonlóra számítottam. Előző hónapban 5 napot késett és már azt hittem terhes vagyok, de nem vettem tesztet, egy hetes késés után akartam tesztet venni, ráadásul egy csomó terhességi tünetem volt, úgyhogy őszintén szólva meg is lepődtem amikor végre megjött...

Most is 5 napja késik, most nincsenek igazából tüneteim, leszámítva a mellfeszülést és a "mindjárt megjön" érzést, de most nem bírtam magammal és vettem egy tesztet három napja. Időn belül semmit nem mutatott, kidobtam a kukába, aztán kb. egy óra múlva jól látható rózsaszín csíkos lett. Mivel időn túli volt, adtam neki egy 50% esélyt, de gondoltam hogy másnap újra megpróbálom. Sikerült egy nagyon picivel halványabb tesztet produkálnom, de ezúttal időn belül. Ez még mindig nem volt elég meggyőző, ezért ma vettem egy harmadik tesztet (tudom, hülye vagyok), most csináltam meg és még egy picit halványabb lett mint a tegnapi :-( úgy tudom, ez annak a jele lehet, hogy ürül a hcg. Szerintetek? Volt ilyen valakinek?

Ami még fontos: 3 különböző, kazettás teszt, és nem reggel hanem délután csináltam mindegyiket.

A nagylányomnál egy hetes késés után sötétbordó csík lett...nála elég volt egyszer tesztelni.


2014. júl. 28. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Különböző tesztek, mindegyik délután, én nem gondolnék arra hogy ürül a hcg, mert a vizelet koncentrációja nem volt egyforma

nekem az első teszt azonnal mutatott halvány csíkot, aztán eltűnt, így elkönyveltem nem vagyok terhes

rá 1 hétre már nagyon erős pozitív csík volt

2014. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én igy jártam. Nem maradt meg a baba.
2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. Remélem az első válaszolónak lesz igaza. Várok még tapasztalatokat!

Igazából azért idegesít ennyire, mert előző hónapban is és most is napokat késik, soha nem szokott max. 1 napot késni. Remélem nincs "velem" semmi baj.

2014. júl. 28. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet progeszteron hiány miatt nem tud megmaradni a baba. menj el dokihoz és kérj Utrogetstant, az rásegíthet, bár most már lehet késő, de ha mást nem is tehetsz egy hormonvizsgálat jó lehet.
2014. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is... Sajnos megjött közben :-(
2014. júl. 31. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!