Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? Elmondjam mar most vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok.Elvesztettem egy babat meg a volt ferjemtol es ezt mindenki tudta itt bent a cegnel(kis csaladi vallalkozas 3kolegaval) es most 1,5evvel kesob ujbol terhes vagyok az uj paromtol.Az orvos latott es minden rendben eddig,dobog a szivecskeje...Viszont a korelozmenyek miatt,hogy kicsit kimeletesebbek legyenek a kolegak,ne varjanak el annyi mindent(nehez dobozok emelese,orult tempo,minden bevallalas a beosztasban..stb) nem tartom jo otletnek,hog nem tudjak,mert nyilvan ugy is viselkednek velem,mintha ugyanolyan teherbiro lennek.En meg mar oda szeretnek figyelni magamra es a sajat tempomban csinalni a dolgokat.Viszont felek,hgy esetleg lesz valami baj es ne adj isten elvetelek megint es ujbol mindenki tudjon rola es ezen csamcsogjon...
2014. aug. 8. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, de nincs más választásod, mint elmondani.
2014. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez lenne a helyes szerinted?Mert nagyon vacilalok!Ha elso terhesseg lenne szivem szerint varnek,de igy,hogy az elso traikusan vegzodott erre vigyaznek nagyon!
2014. aug. 8. 08:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én megmondanám. Gondolom otthon maradni táppénzen nem szeretnél? Lehet, hogy a kritikus első időkben az lenne a legjobb... De ha ezt nem is tudod, legalább szólj nekik, és akkor tekintettel lesznek rád.

De ne aggódj, minden rendben lesz! Gratulálok a babához!

2014. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legalább a munkáltatódnak jelentsd be, neki kötelessége könnyített munkát adni!!
2014. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. És masszőr, kénytelen voltam rögtön megmondani. Februárban elvetéltem, így most ülnöm kell a babérjaimon. És igen, én sem örülök, hogy legközelebb is ezen csámcsoghatnak. De ez van.

Esetleg behazudhatsz egy gerincsérvet, ha gondolod. ;-)

2014. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom,olyan nehez ez az egesz.Foleg,hogy magamat es a babam is ovni szeretnem a rosszindulatu megjegyzesektol,rossz es negativ ragalmaktol es a pletykatol.Foleg,hogy a baba nem is a hazassagbol van...hanem valas utan az uj paromtol!
2014. aug. 8. 08:39
 7/13 anonim ***** válasza:
A főnököddel beszélj, neki kötelessége lesz segíteni és olyan beosztás készíteni, amit bírsz. A közvetlen kollégáknak pedig szerintem ne szólj, majd csak később.
2014. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mond el! Biztosan rossz érzés volt hogy rólad beszéltek, de fogadd el, az emberek ilyenek. Az elsődleges szempont a babád és saját egészséged, mindenki más meg lényegtelen.
2014. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tuti, hogy elmondanám!

Mikor pozitív lett a tesztem, már másnap szóltam bent a cégnél, mert nekem is cipekedős munkám van. Még abban a hónapban dolgoztam, és azóta itthon vagyok, mert sokkal fontosabb, hogy a babával minden rendben legyen. :)

12 hkm

2014. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs igazabol cipekedos munkam,csak strapabiro...ugyanis 12oraban dolgozom 2x,aztan 2szabad es igy valtogatjak egymast....boltot vezetek es ugye evvel egyutt jar az aru erkezese amikor pakolni kell es talpon lenni,valaint minden oleganak segiteni a beosztasban,embereket kiszolgalni..stb valamint a genetikai vizsgalat remelem jo eredmenyt hoz es a 12het utan mar talan biztosab ba siker a babara.Bar ugy hallottam,ha mar dobog a szive alltalaban csak 10% az esely a vetelesre...
2014. aug. 8. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!