Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? Elmondjam mar most vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok.Elvesztettem egy babat meg a volt ferjemtol es ezt mindenki tudta itt bent a cegnel(kis csaladi vallalkozas 3kolegaval) es most 1,5evvel kesob ujbol terhes vagyok az uj paromtol.Az orvos latott es minden rendben eddig,dobog a szivecskeje...Viszont a korelozmenyek miatt,hogy kicsit kimeletesebbek legyenek a kolegak,ne varjanak el annyi mindent(nehez dobozok emelese,orult tempo,minden bevallalas a beosztasban..stb) nem tartom jo otletnek,hog nem tudjak,mert nyilvan ugy is viselkednek velem,mintha ugyanolyan teherbiro lennek.En meg mar oda szeretnek figyelni magamra es a sajat tempomban csinalni a dolgokat.Viszont felek,hgy esetleg lesz valami baj es ne adj isten elvetelek megint es ujbol mindenki tudjon rola es ezen csamcsogjon...
2014. aug. 8. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En elmondanam, kit erdekel, hogy masok mit gondolnak, a baba erdeke a legfontosabb! Mas eletevel kapcsolatban mindenki tud am okos lenni:) En egyebkent pont arra gondolnek, hogy ha megtudjak, akkor sokkal jobban odafigyelnenek ok is, hiszen tudjak, hogy mar egy babat elvesztettel, ez lenne a normalis hozzaallas. Aki meg nem ilyen, az figyelmet sem erdemel.
2014. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szamomra nem volt vilagos kell cipekedni de aztan meg sem strapabiro stb.

Sajnos az elso babam nekem is elment.

Mikor a Kisfiammal teherbeestem, napi 10 orat nyomtam plusz utazas. Iszonyat sokat gyalogoltam. Ezert fizettek. Kicsit stresszes volt, de rendszer volt es ez sokat segitett nekem.

En is aggodtam a sok talpalas miatt de kiderult sokkal jobbat tett mintha ultem volna.

Inkabb akkor kezdett el egyre terhesebb lenni, amikor mar jott a napkozbeni iszonyatos almossag. A fonokomet a Jo Isten aldja meg minden nap kaptam fel orat - amikoris aludtam a munkahelyemen!!!

8. honapig dolgoztam, amig menni tudtam - a vegen mar konyorogtem talaljanak helyettem valakit.

Szerintem azt kell nezni ami neked a legjobb es neked jelenleg az a legjobb, ha elmondod, hogy babat varsz. Kit erdekel, hogy mit beszelnek a hatad mogott???!!! Elvaltal, mogotted van, mindenki tudja, hogy uj kapcsolatod van es kulonben is ez a maganugyed. GYermeket szeretnel az a maganugyed de az egeszseged veszlyeztetese a munkahelyed problemaja is lehet.

2014. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Pont azt irtam,hogy strapabiro,mert 12orat dolgozom plusz utazas...de cipekedni nem mindig kell,max ha aru erkezik!
2014. aug. 8. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!