Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért negatív az Lh teszt már...

Miért negatív az Lh teszt már 5 napja?

Figyelt kérdés
26 napos a ciklusom, a 8. naptól nézem az Lh tesztet, még a 12. napon is negatív volt. Lehet úgy peteérés, hogy a teszt nem jelzi?
2014. aug. 8. 08:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy ma vagyok a 13. napon.
2014. aug. 8. 20:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Na ezért kèrdeztem,h mikor csinálod őket!az lh teszteket mindig ugyanabban az időben kell csinálni,és az lehetőleg délután legyen!én mindig 17kor csinálom,14kor elmegyek pisilni,és onnantól nem iszok(max vizet kortyolgatok),nem pisilek,csak 17kor a teszthez!

Viszont fennáll,hogy egyik nap a teszt MÉG nem pozitív,másnap meg MÁR nem pozi!figyelj ezekre,mert fontos így csinálni!most már ezt a ciklust felejtsd el,és a köviben csak így csináld!

Remélem segítettem!

Amúgy tényleg nem pozi egyik sem,de vanszi ezért!

2014. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!