Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum mellett teherbeesés?

Antibiotikum mellett teherbeesés?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni!Bőrproblémámra antibiotikumot kaptam, most pedig nem jött meg a menszeszem!Nőgyógyásznál voltam és azt mondta vastag nyálkahártya lehetséges terhesség!A teszt negatív! A babának lehet hogy baja lenne nagyon félek!Megszakítással voltunk együtt mert nem vagyok/voltam termékeny! Orvosi segítséggel lett kisfiam is meg! ÉS egyátalán nem gondoltuk hogy sikerülhet teherbe esnem ha eddig nem sikerült természetesen mert nem volt magától peteérésem, most pedig még megszakítással voltunk együtt, és mégis fent áll a terhesség esélye!Nagyon félek hogy beteg lehet a baba!Kérem írjon valaki aki volt ilyen helyzetben mert elvetetni nem szeretném ha van rá kis esély is hogy egészséges és nem lesz baja az antibiotikumtól!

2014. aug. 8. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet beteg a baba! Teljesen egészséges lesz (mármint ezt ugye nem tudhatjuk, de nem emiatt lesz beteg).


Az enyém így fogant tavaly, antibiotikum+Nuvaring+ két hülye barom=baba:D

2014. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Komolyan? :) Ez megnyugtatott, mert nagyon félek hogy bármivel árthattam neki! Mind ketten egészségesek vagyunk párommal és kisfiam is egészséges, csak most ez így meglepett nagyon mind a kettőnket!
2014. aug. 8. 21:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt mondta, semmi baj nincs az antibioval és a fog.gátlóval sem, attól még egészséges a baba. Figyelj, ha nem egészséges, így is, úgy is elhal.


Nem is tudom, honnan vetted ezt. Ezt mondta az orvosod? Vagy tőle nem kérdezted?:)

2014. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A gyógyszer tájékoztatójába benne van amit a bőrömre kaptam hogy: Ne szedje a Tetralysal 300 mg kemény kapszulát, ha terhes, vagy ha úgy gondolja, hogy terhes lehet; illetve ha szoptat. És és már épp nem szoptattam és ezt írta fel a doki!
2014. aug. 8. 21:23
 5/15 A kérdező kommentje:
a fogantatás környékén szedtem és szedtem két hétig amíg ki nem jött az allergia rá mert úgy feldagadt a szám mint geronazzo máriának a csodás kinézet mellett ami már elmúlt hőemelkedésem is és migrénem is lett ami a gyógyszer mellékhatásként tudható be és abbahagytam azonnal a szedését 1 havi kóra volt kiírva és 13 szemet vettem be a 28 ból, csak annyira riogató a gyógyszeren a betegtájékoztató hogy árthattam a magzatnak
2014. aug. 8. 21:26
 6/15 A kérdező kommentje:
JAJJ BAJ VAN!!!"Egy hónapig írják fel általában,előtte vérvizsgálat, terhességi teszt még akkor is ha eszed ágában sincs gyerek, és alá szoktak íratni egy beleegyezőbyilatkozatot, hogy nem vagy terhes és nem is vállalsz gyereket amíg szeded és utána egy hónapig." ezt írják máshol róla nem hiszem el!
2014. aug. 8. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok most kedves kerdezo. Csunyan megfaztam, antibiotikumot írtak fel kedden. Szerdára nem vártam, nem is kött meg. Azóta sem. Teszt negatív......
2014. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bár orvosnál nem jártam,még.
2014. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szörnyű érzés még sosem kívántam hogy jöjjön meg magamnak de most kívánom! Élet fintora ez is mikor sokáig nem jött a babánk akkor mindenre nagyon figyeltem mit vehetek be, most mikor meg egy kicsit sem számítok rá akkor tessék... késik és a doki szerint terhesség..... Minden vágyam álmom egy kistesó, de így hogy így indítsak egy terhességet hogy szétidegeskedem magam emiatt hogy most mi lehet a picivel így nem vagyok nyugodt és nem is leszek az mert csak rosszat írnak erről a gyógyszerről ... Teljesen letörtem, el sem hiszem
2014. aug. 8. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan gyógyszerek, amikkel nagyon kell vigyázni terhesség gyanúja esetén is. Mondjuk édesapán nem lehet terhes, de ő is olyan gyógyszert kapott bőrproblémára, amit olyan nő nem szedhet, aki gyereket tervez vagy esetleg terhes lehet vagy terhes is. Sőt, annak a gyógyszernek a betegtájékoztatójában benne is volt, hogy a gyógyszer abbahagyása után csak 1 év múlva biztonságos teherbe esni!!
2014. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!