Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napon belül kell beszedni...

Hány napon belül kell beszedni az esemény utáni tablettát? Ha késve szedem be akkor még van más módszer vagy csak az abortusz?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 72 óra. A más módszerről nem tudok mondani semmit. Talán van, de nem vagyok benne biztos.
2008. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aktus után 72 órával még hatásos. De ahogy telik az idő, úgy a hatása gyengül. Ha a megadott idő után veszed be, akkor már nem hat... akkor reménykedhetsz, hogy mégsem estél teherbe vagy ha terhes lettél, akkor csak az abortusz marad vagy vállalod a babát.
2008. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még akkor se tuti,menj orvoshoz, nekem egy ismerősöm esemény utáni tabi mellett is terhes maradt, így ab. lett. Kitartás!!!!
2008. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi hogy belevau, le lehet szidni amit most írok, de le kell hogy írjam:

Hogy létesíthetsz sexuális kapcsolatot úgy hogy NINCS NÁLAD tabletta, vagy ha gáz van akkor azonnal orvoshoz mész?

Ha nem érsz annyit a párdonak hogy felhúzza az óvszert.............Szóval tönkrevágod magad az esemény utáni tablettával, ő meg élvezi az "életet".

- esemény utáni tabletta nagyon csúnyán be tud kavarni a hormonrendszeredbe!!! Nem fog megjönni a mensid, és azt hiszed terhes lettél---pedig csak a gyógyszer csinálja. (általában). Nagyon szerencsés az a nő aki problémamentesen mellékhatások nélkül tudja használni. Sajnos voltam olyan hülye csitri koromba hogy használtam egy párszor, nem kívánom senkinek.

Sajnos volt részem (nem abortusz) egy egészségügyi kaparásban.

Kapsz egy kis lamináriumot, amit a méhszájadba helyeznek fel (ami nagyon fáj), ami nedvesség hatására elkezd tágulni, így a méhszájad kitágul olyan mértékben, hogy a pengeéles kaparókanállal fel tudjanak nyúlni. Ha szerencséd van elkábítanak. Ez után felszippantják a kicsit egy csövön keresztül (aki ekkor már menekül-ultrahangos felvételeken megnézhetet: ajánlom a Fehér sikoly c' filmet)

Ha akkora peched van hogy már később mész, és a pici már nem fér ki, akkor összeropantják a pici fejét, és úgy darabokban szedik ki belőled.

Mi a biztosíték arra hogy mindent jól csinálnak??? (lásd. Szentesi kismama aki meghalt)

GYorsan vége van az abortusznak, én egy kávét megiszogattam az udvaron a kórházba, és mire visszaértem már a szobatársnőm kész is volt. Tök gyorsan túl vagy rajta, csak aztán egy pár év múlva meg gyógyíthatatlan furdalásod lesz, és mindig benned marad hogy megölted a gyereked

Ennyi szenvedést nem ér meg egy pasi sem. És te pedig egy kis felelőtlen szarházi vagy aki egy élettel játszik.

2008. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hello.Nem tudod,hogy miről van szó.Egy azért kérdeztem ezt mert fogamzásgátlót szedek de egyet elfelejtettem beszedni és úgy szexeltem a párommal.Úgyhogy szó sincs olyanról hogy nem húzza fel a gumit.Én voltam a hülye.Arról nem is beszélve,hogy megjött úgyhogy nincs gáz nem kell a az esemény utáni tabletta.Rád meg visszatérve az vesse rám az első követ aki nem csinált még hülyeséget.Te azt hiszed magadról hogy tökéletes vagy és prédikálhatsz közbe te is csak egy ember vagy aki hibázik az életben.Arról nem is beszélve,hogy nem tudod a hátterét az egésznek és igy oktatsz ki másokat.Az abortusz meg tényleg kegyetlen dolog de sokszor nem tusz mást tenni hogy ne bazd el a kisbabának az életét a sajátodét és a párodét.Mert ha nincs meg az a körülmény ami kellene egy kisbabának akkor mit csinálsz?Nézed ahogy szenvedve nő fel arról nem is beszélve,hogy megbélyegzi az egész életét és szó szerint elbasztad egy gyerek életét és az üzenetedet olvasva 100% hogy voltál már abortuszon,akkor meg mit prédikálsz.Amúgy meg ha terhes lettem volna nem mentem volna el abortuszra mert megbeszéltem a párommal hogy megtartjuk,de szerencsére nem lettem terhes.Gondolkozz el egy kicsit azon,hogy ha prédikálsz valakinek tudd a z egész hátteret meg olyanról ne prédikálj amibe teis beleestél.Ennyi.
2008. aug. 7. 12:12
 6/6 anonim válasza:
Én ehhez még annyit tennék hozzá, hogy tényleg fölösleges ilyen kérdéshez ilyen választ beírni, mivel egyáltalán nem biztos, hogy valakinek azért van szüksége ilyen tabira, mert nem használt óvszert. Mi használtunk a párommal, de kiszakadt, és most nincs más dolgom, mint várni, hogy kiderüljön, hogy mi van.. Arról pedig nem én tehetek, hogy kiszakadt, állandó tablettát meg nem szedhetek egyéb okok miatt.
2009. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!