Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak bemagyarázom magamnak?

Figyelt kérdés

Csütörtökön megujjazott a barátom de nem szexeltünk, és előtte ő elévezett és nem mosott kezet csak letörölte zsepivel. (Tudom felelőtlenek voltunk, alapon szoktunk erre figyelni.)

És azóta 4 nap telt el, folyamatosan fáj az alhasam, feszül a cicim, rengeteget eszek.

Iszonyatosan félek attók hogy terhes lehetek, van hogy csak kitör belőlem a zokogás. 2 hét múlva kell megjönnie addig várnom kell. Tudom hogy nem láttok belém és nem látjátok a jövőt, de könyörgöm nyugtassatok meg.



2014. aug. 17. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

4 nap alatt még meg sem kezdődik a beágyazódás, szóval nem lehetnek terhestüneteid.


Mielőtt szexeltek, kicsit nézzétek át a biológia tankönyvet. Bizonyára sok új infó lesz ott...

2014. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszoris gondold vegig es olvasd el amit leirtal. 4nap utan a terhessegi tunetek nem jelentkeznek csak a beagyazodas tobb mint 10nap. Aranylag koran voltak tuneteim,az is az 5.hrtrn kezdodott.. ha nem vedekezel az esely mindig megvan de ebben az esetben ezt valoszinutlennek tartom.. nyugodj meg megfog jonni ket het mulva. Azt ajanlom ,ha ilyeneket csinaltok kezdj el antibebit szedni mert ebbol vannak a tinimamik!

21hkm

2014. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk hülyék a szexhez csak a tudat rossz hogy van esély rá, mert arra mindig van! Azért nem védekeztünk mert nem akartunk szexelni, és nem is tettük meg.
2014. aug. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!