Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem van benne...

Csak szerintem van benne valami, vagy csak bemagyarázom magamnak?

Figyelt kérdés

Kérlek úgy olvassátok el,h gondoljatok bele,ezt megtenné-e másokkal...


Van egy srác,aki már egy ideje tetszik nekem..Namost (elvileg van barátnője,bár nem biztos...)Többször volt már olyan érzésem,h abban az időben kicsit többet foglalkozik velem...Pl. (a sulinkban a felső emeletre két oldalon lehet felmenni a lépcsőn),és én a másik oldalon mentem..senki nem jött az osztályunkból arra...aztán jött és mondta,hogy várj meg!!pls várj már meg (viccesen mondta),aztán meg elkezdtett "vicceskedni"..aztán fent meg beszélgettem mással,és megfogta a vállam,hogy kész van a házim??de nem az,h megérintette,hanem ott tartotta egy kis ideig(ált.az szokott lenni,h ha nekem sincs kész a hf-om,akkor mellém ül,és úgy csináljuk meg)...aztán tesink volt,és kimentünk az udvarra...egyik barátnőmmel ültünk (csak mi ketten) távol egymástól,de egymással szemben....barátnőm felől jött de mégis mellém ült..meg olyan is sokszor van,h megkér h kísérjem haza (1:nem lakik messze,2:nem csak engem,van még pár fiú aki néha hazakíséri,de csak ha ott vannak közvetlenül mellette)...a legutóbbi alkalommal kicsit elkanyarodott,és azt mondta h fogadásra hív...(azzal "arcoskodott" nekem,h ha egy panel tetejéig fel tud dobni egy gumilabdát,akkor kap tőlem egy csokit),belementem,és nyert...aztán megkért h kísérjem el a közeli játszóra (persze én azonnal rákérdeztem ,h miért??)azt mondta,h a régebbi barátnője akar vele beszélni...kért,h menjek vele,mert nem akar odamenni egyedül,mert sejtette (és én is),h ki akar vele békülni a régi b.nője,de ő nem akart...mondtam,h én egyedül oda nem megyek,mert még a régi b.nője elkezd kombinálni (amúgy is egy pletykafészek,de az utóbbit nem mondtam neki)...rögtön rávágta,h akkor hívjak még embereket...

Nameg látom rajta,h néha direkt mellém áll,és h kezdeményezi a sok beszélgetést..

Volt még néhány ilyen eset,de szerintem már leesett nektek mit akarok...

Arra kérlek titeket,h írhattok akár nemleges választ is,nyugodtan,de kérlek fejtsétek ki a véleményeteket egy-egy mondatban:) köszönöm :)



2013. máj. 20. 19:08
 1/2 anonim válasza:
Hát.. szerintem a srácnak most egy jó barátra van szüksége. Légy vele kedves, hallgasd meg és élvezd ki a helyzetet , hogy veled viselkedik így. Aztán ha te is többet akarsz tőle és rajta is egyértelműen látod, hogy vonzódik irántad akkor ülj le vele, és beszéljétek meg. De tényleg csak akkor beszélj vele erről ha valóban látszik rajta, hogy vonzódik irántad!
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. máj. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!