Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki igy közületek,...

Járt valaki igy közületek, egyáltalán lehetséges ez, hogy teherbe estem igy?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20hónapos ,még szoptatom de a mensesem egy éves kora óta visszajöttt ,és az elmúlt fél évben már rendszeressé is vált.. Utolsó mensesem 08.07-08.12 -ig volt meg teljesen normálisan ,na jó egy picit enyhébben és hamarabb múlt el mint szokott de alapvetően nem volt nagy változás. Elmúlt ugyan de emelleim feszülnek ,most már sűrűn pisilek és egésznapos az émelygés amt már a menses megjövetele elött is éreztem . Hangulatom is más,és délutánonként pihizgetek a kisfiammal ami rám nem jellemző. Járt valaki igy ,hogy elöszőr még menstruált ..

2014. aug. 19. 20:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Még nem...

De egyre gyanúsabb a szitu ,mellem udvara pl sötétebb meg ilyen apróságok :)

2014. aug. 30. 23:38
 22/23 anonim ***** válasza:

2.

Szorítok :) Ha csináltál még egy tesztet,kiálts :)

2014. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
sziasztok! olvastam a sztoridat és nagyon kíváncsi vok h mi lett a vége.. nekem 21hónapos a kisfiam és még szopizik olyan 2-3alkalommal naponta. 10hónapos volt mikor megjött és azóta nagyjából rendszeres is, most viszont 8napja késik és aggódok h talán baba van a dolog mögött. mi viszont még egyelőre nem terveztünk tesót. észrevettem viszont h kevesebb a tejem, van h egész nap semmi nem jön belőle és csak este tud cicizni a kisfiam, ennek lehet vmi köze a menszihez? a segítséget köszi előre is!!
2014. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!