Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki igy közületek,...

Járt valaki igy közületek, egyáltalán lehetséges ez, hogy teherbe estem igy?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20hónapos ,még szoptatom de a mensesem egy éves kora óta visszajöttt ,és az elmúlt fél évben már rendszeressé is vált.. Utolsó mensesem 08.07-08.12 -ig volt meg teljesen normálisan ,na jó egy picit enyhébben és hamarabb múlt el mint szokott de alapvetően nem volt nagy változás. Elmúlt ugyan de emelleim feszülnek ,most már sűrűn pisilek és egésznapos az émelygés amt már a menses megjövetele elött is éreztem . Hangulatom is más,és délutánonként pihizgetek a kisfiammal ami rám nem jellemző. Járt valaki igy ,hogy elöszőr még menstruált ..

2014. aug. 19. 20:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Kíváncsian várjuk az eredményt :)
2014. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én is :)) Ne harizzatok de ma nem ment mert a zuhogó esőben nem indultam el a kisfiammal utána pedig már rengeteg teendőm akadt de ma kimegyek és megveszem azt a tesztet ... Reggel irok .Bár én mindig vártam egy két hette a teszteléssel a tünetek után ,iiletve az első elmaradt menses után is vártam ..mondjuk ez igy most más..
2014. aug. 20. 17:03
 13/23 anonim ***** válasza:
2.vagyok,ne butáskodj :) csak ne felejts el minket,kevesen jönnek vissza a válaszokkal.Pedig pont az lenne a lényeg.
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igérem ,hogy jövök :D
2014. aug. 20. 18:46
 15/23 A kérdező kommentje:

A teszt negativ ..

Hmmm pedig mar elfogadtam volna a pozit is:) sebaj most majd folyamatosan raprobalunk mert a szopi alatt ugye nem bizti, hogy azonnali lesz a baba ha mi gondolunk egyet :) Sokaig meg nem huzom a dolgot mert egy-ket evet adtam magunknaak egyreszt mert a kis korkulunbseg a cel masreszt 36 eves vagyok .. :)Bar ma mar foleg otodik gyermeknek nem veszes kor meg ez de fel is szeretnem bevelni :) Ha meg negyen maradnanak is boldogan halok mar meg ! De en ugyerzem lesz meg egy kis babank az eletben....

Nektek hogy s mint van es hogyan terveztek tovabb? :)

2014. aug. 21. 09:52
 16/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Én is azt hittem,hogy pozi lesz,de sebaj,majd jön.Nekem két gyermekem van,nagyon hamar összejöttek és nagyon szeretnénk egy harmadikat,de ő már lassan 1 éve várat magára.25 vagyok,férjem 40.Nem görcsölünk rá,annak semmi értelme csak figyeljük a jeleket :)
2014. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hat ilyen is van ezekszerint meg itt sem lehet altalanositani ..

Remelem mielobb gratulalhatunk egymasnak :D

2014. aug. 21. 23:40
 18/23 anonim ***** válasza:
Úgy legyen :)
2014. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
En ezt nem ertem de derekfajasom is van es femes izt is erzek a szamban...
2014. aug. 27. 21:27
 20/23 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Teszteltél azóta? :) Hátha mégis van ott valaki.

2014. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!