Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hónapban teherbe esni?

Első hónapban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ez az első próbálkozós hónapunk. Van itt olyan, aki már az első után babás lett? 19-én volt peteérésem, együtt voltunk: 11, 13, 17 és 19-én.

2014. aug. 22. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő elsőre,én is tudtam a peteérésemet,előtte naponta voltunk együtt.
2014. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az első honapban azt sem tudtam mikor van peteeres vagy hogyan kell számolni.Csak egyutt voltunk,amikor jol esett.

Fura,hogy mar az elso próbálkozás alatt te ezt ennyire pontosan számon tartod...

Kérdésedre válaszolva :elso ket baba elso honapban,harmadik 12honap utan.Erre nincs recept vagy szabály.

2014. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hasonló a sztorim, mint a 9-esnek, igaz, nekem eddig "csak" egy vetélésem volt, remélem nem lesz több. Műteni is kellett, elhalt ikerterhesség volt, 9 hetesen vették észre, hogy baj van. Az a terhesség elsőre sikerült, mi is azt hittük pár rövid hétig, hogy szerencsések vagyunk :( Azóta most kezdtük a 4. próbálkozós ciklust, eddig nem sikerült, remélem, majd most.
2014. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy ez az első próbálkozós hónapunk, de eddig is minden egyes hónapban tudtam (függetlenül attól, hogy akarunk-e babát), hogy mikor van peteérésem..és mint írtam, nem számolgattam semmit, egyszerűen megérzem, mert görcsölök. Doki szerint ez normális, sőt baba szempontjából azt mondta, tökéletes, hogy így érzem. Nem csak találgatok, egyik ilyen alkalmával annyira görcsöltem, hogy ügyeletre kellett mennem. Ott derült ki a nőgyógyásznál, hogy a peteérés okozza.
2014. aug. 22. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!