Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiút kell összehozzunk,...

Fiút kell összehozzunk, bevált vagy nem bevált praktikák?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk, második babát tervezzük. Férjem szeretne gey kisfiut, de azt mondja ha lány lesz se gond, így is teljes lesz az életünk. De két gyereket szerettünk voln acsak. Én meg a férjem miatt, h neki örömet szerezzek, fiut szeretnék. Én lennék a legboldogabb. Persze ha kiscsaj lesz is minden jó lesz :) Milyen praktikák váltak be vagy nem nektek? Kínai naptár? ovuláció-szerinti? Jónás naptár? A kislányunk így utólag megnézve mindhárom szerint kislány is kellett legyen :) A jónás naptár megvan valakinek h szülés után hogyan kell számolni?

2014. aug. 27. 11:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2014. aug. 27. 16:26
 22/25 anonim ***** válasza:
mi peteérés napján voltunk együtt. csak akkor. a kínai naptár nálunk nem jött be, a szerint egy kis lánynak kéne aludni a férjem karjaiban :)
2014. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk meg lányt Kell összehoznunk :)

két fiú után...

és én nem idegenkedek Czeizel féle praktikáktól, sőt!! meg is vettem az irrigálót és az ecetet! :)

mi mind a kétszer pont peteéréskor voltunk együtt három napon keresztül,minden nap! és fiúk lettek. most baromira figyelem a testem és írok mindent! eddig úgy tűnik a 13.napon van érésem. tehát mi a 10.en próbálunk együtt lenni :) ha nem jön össze akkor a 11.-en.... de mindenképp kislányt szeretne az egész család :) kínai naptár nem jött be egyszer sem! én bízok Czeizelben :)

2014. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A peteèrèst hogy veszem èszre?èn a naptàrt figyelem de nem tudom hogy akkor mit kellene magamon èszrevenni.Èn is ùgy tudom hogy a fiùtòl függ.a sògoromèk 3an vannak fiùk ès tesòmnak is 2fia született.szerintem ritka a fiù/làny abban az esetben ha sok fiù van a férfi csalàdjàban.de nem lehetetlen.èn mèg arrol is hallottam hogy ha vki kutyapòzban pròbàlja akkor esèly van a fiùra mert könnyebb a beàgyazòdàs.
2014. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Utolsó válaszolónak! Ezt én is olvastam a kutyapózost, nekünk a lánykánk így fogant :)

Peteérést meg reggeli hőmérőzéssel lehet megfigyelni elég pontosan. De ha nincs idő rá akkor ovulációs teszt. Én is most ezeket próbálom.

2014. aug. 29. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!