Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a tesztet is?

Megnéznétek ezt a tesztet is?

Figyelt kérdés

2 nap van a nemvártig, az alsó a mai tesztem.


Köszönöm!


[link]


2014. aug. 30. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
javítsatok ki ha nem jól látom, de ez mind negatív
2014. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Negatív. Teszetlj egy hét múlva, ha nem jön meg.
2014. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A felső kettő biztosan, az alsón látnék valamit, de nem tudom, hogy száradási csík-e?
2014. aug. 30. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Te kérdezted tegnap is? Ne haragudj, de én a tegnapikat is, meg a mait is negatívnak látom. Bírd még ki ezt a 2 napot, teljesen felesleges állandóan tesztelni. Gondolj úgy rá, hogy ez a világban már úgyis eldőlt. Vagy megfogant már az a baba, vagy nem, semmi se múlik ezen a 2 napon.
2014. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem, én nem kérdeztem!:O


Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy nem dől össze a világ.

Egy kérdés volt csak, hogy látjátok-e? :)

Nem látjátok. Elfogadom :)

2014. aug. 30. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Ou, akkor bocsánat, csak ő is ilyen teszteket tett fel, és pont akkora nem várja, mint te. Tényleg bírd ki, a nem várt előtt ezek csak csalódást okoznak, közbe meg lehet, hogy sikerült. Drukkolok, és ha 2 nap múlva esetleg lesz egy pozitív, azért azt írd meg, had gratuláljunk! :)
2014. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :)

Semmi gond!

Én száradási csíknak könyveltem el magamban, mert sajnos volt már ilyen őrült halvány csíkom baba nélkül...

2014. aug. 30. 11:55
 8/13 gabriell88 ***** válasza:

próbáltál már másik tesztel?

Nekem a x-epil negatív lett most, de a gabrielen viszont van egy halvány csík, pedig a nemvártig még van 5 napom.Izgulok, de már többet nem akarok tesztelni, majd csak ha nem jön meg.Drukkolok!:)

2014. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Még nem próbáltam másikat, de nemvárt napján, ha nem jönne meg akkor mindenképpen! Köszönöm az ötletet!


Neked gratulálok! :)

2014. aug. 30. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem látok rajtuk 2. csíkot. Drukkolok! Ismerem ezt az érzést.
2014. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!