Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves, velem együtt reményked...

Kedves, velem együtt reménykedők, ki nem várja 11-dikére?

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt és drukkoljunk egymásnak:-)

Kinek milyen tünetei vannak,ami esetleg más,mint egyébként mensi elött?



2014. máj. 7. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
szia, én 18-adikára nem várom... de drukkolok neked is :)
2014. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Uhhh az meg messzebb van,mint az enyem:-( Kitartast neked es en is drukkolok magunknak! :-)
2014. máj. 7. 17:49
 3/78 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 18.-ra nem várom de drukkolok neked :-D

2014. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
Sziaaztok! En is 18-a korul nem varom :-) drukkolok kedves kerdezo! Neked mar nem sok van hatra:-) kitartas csajok!:-)
2014. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Van valami,ami most masabb nalatok?Cicifeszules,egyeb?En pont az ovu napjan voltam egyutt ferjemmel,utolso mensim apr.15 en volt.26 napos ciklusaim vannak.Erdekes nyakos valami jon,ideges vagyok mindenre,a ket cicim oldalt faj.Honaljnal feszulnek a cicijeim,es fel orankent pisilek.Annyira nehez varni nem?Ha nem jon meg 11 en akkor lovok egy tesztet:-)
2014. máj. 7. 20:38
 6/78 anonim ***** válasza:
jelen, vasárnapra nem várom. nekem is a hónaljamnál érzékeny a cicim, ami azért érdekes mert az első gyerekemnél az egész mellem fájt, nem csak egy pontban
2014. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
Én 14.-re nem várom.Nekem csak kisebb alhasi feszülések vannak és kicsi mellérzékenység.Különösebbet nem érzek.Nekünk a 3. baba és a 3. próbálkozós hónapunk.Nektek kérdező, első baba? Mióta próbálkoztok? Andi
2014. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 lukikata válasza:
Jajj, én 23-ra nem várom, de nagyon soká van még.....
2014. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 NK Klaudia ***** válasza:

ha jó a számításom, én mára nem vártam, és nincs is eddig :) nekem minden hónapban volt mensi előtt tünet, most semmi se. remélem a sok próbálkozás most eredményes lesz :)


Drukkolok nektek is!! :))

2014. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
En nem varom 11-ére de valószínű nem is fog jonni :) [link] szurkolok nemet lányok nagyon !!!!!!!!!!
2014. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!