Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rajtam kívül valaki aki...

Van rajtam kívül valaki aki szeptember 5-re nem várja a menzeszét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:10
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Én 7-re nem várom, görbém nincs, csak egyszerűen azt nem várom, hogy megjöjjön. Ha 3 napot késik, tesztelek, addig nem.
2014. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Pozitív tesztelőnek szorítok, hogy megerősödjön az a csík!!

Nekem szurkál a hasam, éreztem már ilyet, de nem tudom az előző terhességemnél is így fájt-e... Clostilbegytet írt fel a dokim, hogy kicsit rásegítsünk a dologra...szóval az is lehet, hogy azért fájdogál, mert az kicsit felborította a dolgokat...

2014. szept. 2. 23:00
 13/45 anonim ***** válasza:
Köszönöm mindenkinek, én is szorítok nektek, hogy sikerüljön. (a halvány pozis :) )
2014. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, nekem a ma reggeli is negatív, a hasam már nagyon görcsöl, de ez nálam terhesség jele is ugyanúgy szokott lenni. Szóval holnapra eldől, ha mensi, akkor ilyen hasfájás mellett ma sztem megjön.
2014. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Én 6-ra nem várom. (már kb. másfél éve nem vezetek hőgörbét, csak a testem különböző jelzéseire figyelek) ...kíváncsi vagyok, ezúttal hogyan alakulnak a dolgok. :)
2014. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek!!!!! Én hőgörbét még sohasem vezettem, egyszer elkezdtem a reggeli méregetést, de 3-4 nap után elfelejtettem állandóan... :( de lehet, ha most nem jön össze, újra megpróbálom!
2014. szept. 3. 14:48
 17/45 anonim ***** válasza:
Detto otodike vagyok vagyis mar ma .. Kivancsi leszek ! Mindenkinek minden jot es szep babakat kivanok :) nekem otodik lenne.. :)
2014. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
sziasztok! én is szoritok mindenkinek. szerintetek az lehet hogy ha valaki terhes, akkor olyan "csüngőhasúnak" érzi magát, és nem várt nap környékén (vagyik kb két hetesen) már látszik a hasa? mert nekem mindenki ezt mondja hogy nagy a hasam. (egyébként vékony vagyok, ezért látszik jobban a pókhasam, ami általában lapos szokott lenni) csak azért kérdem, mert én nem hinném hogy a két hetes terhesség látszik a hason. van ilyenben tapasztalatotok? egyébként nekem is szurkált 7-10 napokon, ami pont a beágyazódás ideje körüli idő. de én már nem merek mondani semmit, mert általában azt csinálom, hogy terhesnek érzem magam tüneteket produkálok hónapról hónapra, úgy hogy már próbálok nem nagyon foglalkozni ezekkel, csak leirtam, mert mégis érzem ezt a szurkálást, meg a csüngőhasúságot. én még csak 7-re nem várom. én még nem vagyok olyan izgatott. de már alig tudnám elhinni, hogy tényleg sikerült, többször megjött és ez folyton elszomoritott. viszont mindig reménykedem benne azért.
2014. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
# 09:43, a nem vár környékén már kb. 4 hetes terhességről beszélünk. (um. 1. napjától számolják az orvosok)
2014. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Bella169 ***** válasza:
18-as. Ne is a baba látszik ilyenkor, hanem a hormonok okozta puffadás, ami nem biztos hogy kellemetlen érzéssel társul, de egy vékony alkatú nőn látszódhat.
2014. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!