Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rajtam kívül valaki aki...

Van rajtam kívül valaki aki szeptember 5-re nem várja a menzeszét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:10
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Ln mára nem várom, reggeli teszt negatív. Fájdogál és szurkál a hasam, de semmi menszi eddig. Még nem szeretném feladni a reményt... :( :(
2014. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Hogy vagytok? Kinél hogyan alakulnak a dolgok?

Én 6-ra nem vártam. Bár mensis görcsöm, hasfájásom egyáltalán nincs, ennek ellenére ma reggel gyenge pecsételést vettem észre...

A derekam változatlanul majd' leszakad, és a mellbimbóim kegyetlenül érzékenyek.

Tesztcsomagot rendeltem a múlt héten, de még nem érkezett meg. Itt meg - ahol lakunk - nem akartam venni, mert aranyárban mérik!!!... Szóval most lesem a postást! :)

Drukkolok mindenkinek!

2014. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjött... :(
2014. szept. 8. 10:47
 34/45 A kérdező kommentje:
Én is pont most vettem a Vaterán 25db ovulációs és terhességi tesztet :) Majd most a hónapban csinálom az ovulációs tesztet és megpróbálok a hőmérést sem elfelejteni :)
2014. szept. 8. 10:49
 35/45 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy megjött neked.

Nekem meg megérkezett a postám, meg is csináltam gyorsan egy tesztet, de ooolyan halványan látszódik az a második csík... Na, mindegy, majd kiderül a következő napokban... (azért reménykedem benne, hogy erősödni fog!)

[link]

2014. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Valóban látszik halványkán az a csík! Ez még simán felerősödhet! Reggeli pisivel próbáld majd!
2014. szept. 8. 13:33
 37/45 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nem jött meg, egy pici barna foltom van a tisztaságin. Tegnapi teszt negatív. :(
2014. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Drukkolok nagyon!!!!!!!!
2014. szept. 8. 14:25
 39/45 anonim ***** válasza:
nekem se jött meg, de barnázás van második napja. mi lehet ez?
2014. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
na nekem is megjött. Progi hiányra gyanakszom magamnál, mert régóta figyelem magam, és barnázok is, most meg a barátcserje tényleg segitett annyit, hogy nem voltak mensturációs fájdalmaim, de barnázás még igen (2 hete szedem, ennyit értem el vele) Úgyhogy most irány a BMC-be hormonvizsgálatra.
2014. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!