Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rajtam kívül valaki aki...

Van rajtam kívül valaki aki szeptember 5-re nem várja a menzeszét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:10
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nekem még nemjött meg, de tegnap volt egy kis rózsaszín valami. Azóta semmi, de kiváncsiságból ellőttem egy tesztet és negatív... márpedig annak már mutatnia kellett volna... szóval ez nem az én hónapom... :(
2014. szept. 5. 14:44
 22/45 gabriell88 ***** válasza:
Én is teszteltem tegnap egyet, negatív lett, de nem jött meg nekem sem, csak világos barna folyásom van.Viszont ma véletlen készülődés közben ránéztem a tesztre és láttam rajta egy halvány 2. csíkot,de sztem csak odaképzeltem.Mindenesetre holnap reggel tesztelek egyet, ha nem jön meg.Drukkolok neked kérdező! :)
2014. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reménykedem még.... Én is drukkolok Neked és mindenkinek aki itt babát szeretne!
2014. szept. 5. 16:11
 24/45 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, nekem is nega, de nem jött meg, émelygek, hasam ezerrel szurkál, szagokra nagyon érzékeny vagyok...


Dm-ben az x-epil akciós, a 2 tesztcsík 399 ft :)

2014. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Pont ma olvastam egy fórumon, hogy valaki írta, hogy az x-epil pozitívat mutatott úgy, hogy nem is volt terhes (ők nem is akartak). Vérvizsgálat, uh, többi teszt mind negatív, csak az az egy volt pozitív. Persze azt hiszem ez évekkel ezelőtt volt, azóta változhatott a minősége...
2014. szept. 5. 22:17
 26/45 gabriell88 ***** válasza:
Nálam az x epil tesztek mind negatívak lettek, gabriel teszteken pedig 2 csík van.bár időn túli csíkok(2 db teszt)
2014. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Biztos minden tesztfajtából van néha hibás, de nekem az x-epil még nem tévedett, gyerekeimet mutatta :) A parákat meg nem ;)
2014. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Én mára "nem várom". Eddig nincs is semmi. ...de persze, tudom, ez még így önmagában nem sokat jelent...

A derekam fájogat. Viszont a mellem szerencsére nem duzzadt meg és egyáltalán nem fáj! Ennek örülök, mert minden ciklusom 2. felében kegyetlen szokott lenni!!! ...csak a mellbimbóm érzékeny, de az viszont nagyon durván!...

2014. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Nekem sem jött még meg, de félek, ez csak a clostilbegyt hatása.... :(
2014. szept. 6. 10:45
 30/45 anonim ***** válasza:
én holnapra nem várom. már most ingerlékenyebb vagyok. szóval... :/.
2014. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!