Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriozis mutetem volt es...

Endometriozis mutetem volt es meg mindig nem sikerult a kis baba?

Figyelt kérdés

Tavaj novemberben volt a mutet es meg mindig nem sikerult teherbe esnem a ciklusaim is ossze kuszallodtak azota.

Nogyogyaszom azt mondta minden rendben teljes hormonsor jo lett.pajzsmirigyem nincs.ovulaciom van .

Akor miert nem sikerul? Enyi ido utan?! Mar lehet soha nem is lesz?

;-(


2014. szept. 2. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
IR néztek már? Mert ez is lehet gond.
2014. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

IR? Ez milyen vizsgalat?

Allergiam derult ki hogy van paradicsomra es burgonyara es bevan gyulladva a belbolyhok es emiatt lisztmentes vagyok ..

2014. szept. 2. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt műtétem, én fél évre rá estem teherbe először, de vetélés lett, de aztán a műtét után 1 évvel megfogant a nagyobbik fiam, a pici pedig a szoptatás után majdnem rögtön. A ciklusaim nekem is teljesen összekuszálódtak, volt 35 napos is és 18 is, de érdekes módon ez mégsem okozott semmi gondot. De én egy idő után biztos nem vártam volna tovább a spontán fogamzásra, nehogy kiújuljon az endo.
2014. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És milyen kezelést kaptál az endo műtét után? Milyenek azok a 3. napi hormonok?
2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Jok a hormonjaim.kezelest nem kaptam mutet utan.

En is aba temenykedem h letelik az egy ev es hatha sikerul.

2014. szept. 3. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Inzulinrezisztencia 3 pontos vérvétel kell hozzá. Ami úgy zajlik hogy bemégy éhgyomorra leveszik a vért majd adnak 75 g cukros vizet azt meg kell inni 5 perc alatt utána vesznek még 1 és 2 óra múlva vért. Ha túltermel a hasnyálmirigy az akkor szokott előjönni. Roncsolja a sejteket és ezért nem tud megapadni az embrió. Kutya egy boldog :( Egy jó endokrinológus tud segíteni sima nőgyógyász nem tud beutalót adni. De megtudod csináltatni magán úton is olyan 6000 ft a 3 vérvétel.
2014. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem mar kedves utolso valaszolo.voltam igen teljes kivizsgalason es azal nincs gond halistenek.viszont belgyogyaszati betegsegek vanak.
2014. szept. 3. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Megírnád az eredményeid?

3. napi vérvétel, pajzsmirigy, terhelt cukor inzulin?

2014. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!