Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab műtét után most...

Missed ab műtét után most próbálkozunk újra, de már előre rettegek, hogy nehogy valami baj legyen? Mit tegyek? Lassan megőrülök?!

Figyelt kérdés
előre félek, hogy ha ahhoz a héthez fogunk közeledni amikor az előző baba elment, meg fogok őrülni. barna pecsételéssel kezdődött sajnos az elvetélés, és félek, hogy állandóan a bugyimat fogom nézni minden egyes pisilésnél, hogy ugye most nem. én ebbe beleőrülök, mit tegyek? aki volt ilyen helyzetben hogy csinálta?
2010. jan. 18. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A missed ab. után (ha nincs szervi vagy hormonális gond) az esetek igen nagy százalékával a terhesség spontán létrejön és minden nehézség nélkül ki lehet hordani a babát. A missed ab. egyetlen "értékes" tulajdonsága, hogy még emlékszik a szervezet a terhességre és könnyebb újra teherbeesni.Fel a fejjel!!
2010. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez egy nehéz ügy.Nekem is missed-em volt mult év májusban.

2010. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ezt nem értem miért volt, de folytatom.Aztán szeptemberben kezhettünk el ismét próbálkozni a kicsivel.Novemberben sikerült is.Örültem is, és bennem volt a félelem, talán ugyan azokkal a kérdésekkel mint nálad.Én 10 hetes voltam mikor elvesztettem a babát.De minden nap, minden pisinél néztem, hogy nincs-e vér.Naponta többször ellenőriztem magam, sőt még a mai napig 1szer 2szer megnézem a tisztaságim.De szerencsére semmi gond.Hidd el a pozitív hozzá állás sokat számít.Ezzel a babával már nem lesz semmi gondotok, minden a legnagyobb rendben lesz, és boldog kismama leszel.

Csak ne járjon butaságokon az agyad, és ne olvass vesztésekről szóló cikkeket, mert akkor csak többet fogsz agyalni.


13 hetes km.

2010. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos en is atestem ezen. Az elso 12 hetben en is rettegtem es nezegettem a fehernemumet foleg a 8-dik het korul mert akkor tortent a baj az elozo terhessegnel. 12-dik het utan egy picit megnyugodtam foleg, hogy uh-n is mondtak, hogy minden rendben, sepen fejlodik a baba. Semmi gond nem volt a masodik terhessegemmel, most mar a 35-dik hetben vagyunk. Fel a fejjel nem lesz gond. Szerintem az elso trimeszter utan fogsz egy kicsit lenyugodni, legalabbis tapasztalatom szerint.
2010. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Nekem tavaly két missedem volt és most tegnap kiderült ismét sikerült és terhes vagyok. Most is izgulok hogy azért harmadszor már csak nem lehet gond. Mind a kettőnél a 8. héten volt gond nem volt szívműködés. Azóta volt hormon, pajzsmirigy...stb vizsgálat azok minde jók lettek. Most pénteken kapom meg a trombofilia eredményt és ha azzal van gond akkor már kapok is injekció hogy ne legyen most is gond. Holnaptól pegi szedem a terhességtámogató hormont. De már annyira nem félek, mert utodm attól nem lesz jobb. Akár mit is csinálok ha akar megmarad ha nem úgy is el fog menni sajnos ez ellen nem mindig lehet tenni. Én bízom abban hogy most már minden oké lesz:)
2010. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!