Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes orvoshoz menni,...

Zabmester kérdése:

Mikor érdemes orvoshoz menni, ha nem akar összejönni a baba?

Figyelt kérdés

Március óta próbálkozunk, egyelőre sikertelenül. Igaz, nyáron volt egy hónap, ami kimaradt, mert a páromnak olyan gyógyszert kellett szednie, ami mellett nem javasolták, de azt leszámítva minden hónapban próbálkoztunk.

Egyszer volt egy kis halvány remény, hogy sikerült, jópár napot késett a menstruációm, helyette barna folyásom volt és egy nagyon halvány (de azért felismerhető) pozitív tesztem. El is mentem dokihoz, de addigra megjött, az orvost pedig nem igazán foglalkoztatta a dolog, azt mondta, akkor menjek, amikor van egy "igazi" pozitív tesztem, addig felesleges ezzel foglalkozni, a statisztika szerint úgyis egy év alatt a nők nagy része teherbe esik, ha szeretne.

Ez még valamikor júniusban volt, azóta semmi.

Szerintetek most már érdemes lenne orvoshoz menni, vagy most sem foglalkozna velem? Meg lehet, hogy ez hülyeség, de mi van, ha másik dokihoz megyek, és neki azt mondom, hogy már egy éve próbálkozunk? Jó, nem kenyerem a hazudozás, de ha van valami bajom, akkor arról szeretnék minél előbb tudni.


2014. szept. 7. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én egy év után mentem, majd mikor hormonvizsgalat lett volna kiderült terhes vagyok!!!:) szóval szerencsém volt nagyon
2014. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat még egyszer, megpróbálom kivárni az egy évet, ha addig nem jön össze, de azért megesküdni nem mernék rá, hogy egyszer csak nem mondom azt, hogy most akkor is elmegyek orvoshoz, hiába nincs még meg az egy év.

Mondjuk azon is gondolkodtam, hogy első körben a páromat küldöm orvoshoz, ha jól tudom, a férfiaknál jóval kevesebb vizsgálattal ki lehet szűrni a problémákat. Meg hát nekem már van egy majdnem 7 éves fiam, nem közös, szóval az ő fogantatásakor még elvileg jól "működtem", de nyilván ennyi idő alatt sok minden változhatott, hiszen akkor még csak 20 éves voltam.

2014. szept. 12. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!