Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen trükkökkel lehet...

Milyen trükkökkel lehet növelni a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
A párommal (30 éves nő) két hónapja kezdtünk védekezés nélkül próbálkozni, előtte gumival védekeztünk. Gyereket szeretnénk, milyen trükköket ismertek, amivel növelni lehet a teherbeesés esélyét? Férfiként én mit tehetek, miben segíthetek neki?
2010. jan. 18. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, még nem láttam, hogy férfi kérdezett volna erről:D

először is sokan azt mondják jó a 2 naponta együttlét, együttlét után kicsit megemelni a feneket, tenni alá párnát, mindenesetre nem azonnal felkelni, hanem még feküdni az ágyban. jó ha párod ismeri a ciklusát, ez alatt azt értem, hogy tudja hogy mikor van a peteérése és akkorra időzíteni az együttlétet. sok vitamin, zöldség, kerülni a stresszt és a forró vizes fürdést, ezt neked is!

párod már most kezdjen el szedni terhesvitamint vagy legalább folsavat, hogy megelőzzétek a fejlődési rendellenességeket. sok folyadék ivása.

2010. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A folsavat már egy hónapja szedegeti, én is szedek valami általános multivitamint (nem nagyon néztem meg, csak szolgai módon kapkodom :)). Szegénykémnek elég érdekesen vándorolgat néha a ciklusa, de a legutolsó elég pontosan megvolt, most megpróbálunk ez alapján számolni és a "csúcsidőt" arra időzíteni.
2010. jan. 18. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Lh-teszt :) és pontosan tudni fogjátok, hogy mikor van az a "csúcsidő" !!!!!
2010. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsit rendszertelen ciklusra szokták még ajánlani a cickafark teát, ez segíti a peteérést, de ezt csakis peteérésig (mert terhesség alatt tilos inni) majd peteéréstől a palástfű teát, ami szintén rendszerbe hozza a ciklust és segíti a beágyazódást.

érdemes vezetni a ciklust a www.ciklus.hu-n, ahol a rendszer előre jelzi a rögzített adatok alapján, hogy kb mikor lesz peteérés. és még egyéb dolgokat is lehet rajta vezetni, nagyon jónak tartom. van aki az ébredési hőjét is vezeti, az is segít a peteérés meghatározásában illetve mutatja, hogyha baba van a dologban. erről bővebben olvashattok a ciklus.hu-n.

mielőbbi babavárást kívánok! és nem szabad rágörcsölni, csak szépen nyugodtan! :D

2010. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi sok trükköt alkalmaztunk és semmi nem történt 2 évig, aztán egyszer csak egy szép nyári napon csak úgy együtt voltunk, hogy nem foglalkoztunk a terhességgel, beleuntunk. Nem azért voltunk együtt, hogy baba legyen csak volt egy szenvedélyes spontán sex és akkor megfogant a bébi!

33 hetes

2010. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

minden másnap...hátulról...esetleg gyetyaállásban...:)

ártani nem árt...és sokan esküsznek a hátulról támadásra!:)

2010. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!