Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes? Lent!

Szerintetek lehetek terhes? Lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mit gondoljak.

Szeptember 21.én kellene megjönnie. Tegnap óta,olyan a hasam meg a mellem mint menstruáció előtt 2 nappal.A hasam fájdogál, a mellem feszül és érzékeny.

Kb egy hete néha hányingerem van,de csak kicsit és hamar át megy.

Ma már nyilall a hátamba is,de lehet,hogy ezt már csak be beszélem. A férjem szerint nem lehet mert,legutóbb megjött normálisa,és azóta nem telt el annyi idő,hogy tüneteim legyenek.

Ha nem múlik el veszek egy tesztet.

Szerintetek lehetek terhes?

Előre is köszi!


2014. szept. 10. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy korai a tünetek.

De leírom a sajátom. Én együttlét utána 7 nappal kezdtem nagyon gyengén görcsölni, fájt a mellem és a derekam.

És a görcsölésre fogtam a beágyazódást, és úgy is lett mert ma néztem a picikét a monitoron. :)


Szóval attól függ, mennyi idő telt el, mikor együtt voltatok.

2014. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!