Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után újra terhesség?...

Szülés után újra terhesség? Bonyolult történet.

Figyelt kérdés
Most decemberre varjuk a kisfiunkat már régóta próbálkoztunk mire összejött. 1 év próbálkozás után teherbe estem aminek vetélés lett a vége. Kicsit szüneteltettuk a próbálkozást ezért fogamzásgátlót szedtem 1 évig. Amikor abbahagytam rá 2 hónapon belül teherbe estem. Nagyon szeretnénk mire a kisfiunk betölti az 1 évet újra teherbe essek. Vajon mennyi a valószínűsége hogy újra nem kell várjunk egy évet s mitől van az hogy a fogamzásgátló abbahagyasa után könnyen teherbe estem. Volt már így valaki? Másodszor könnyebben teherbe esel?
2014. szept. 15. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még várnék a tervezgetéssel. Mert nem tudhatod, hogy hogy fogsz szülni. Ha császárral akkor nem igazán szerencsés egy éven belül újra teherbe esned. Ha meg simàn. Kitudja milyen természetú lesz a babád. Nagyon fárasztó egy törpi mellett a vàrandóság.
2014. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En arra tudnek gondolni h nem volt rendszeres a ciklusod es a fog.gatlo beallitott mindent, igy "idoben" tortent minden a testedben. Es mikor abbahagytad konnyebben sikerult. Sokaknak javasoljak ezt ha nem sikerul a baba.

Szules utan ha letelik a 6 het, meglatod h szoptatsz vagy sem. Ha szoptatsz nehezebben sikerulhet. Ha nem szoptatsz visszaterhetsz a dog.gatlohoz. Aztan ujbol neki vaghattok. De ezt majd ugyis meglatod. :-)

2014. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezen gondolkodni szerintem. Szerintem a fog. gátlóval beállt a ciklusod, így normálisan kezdtél ovulálni. Többször hallottam már, hogy egy nehezen sikerült terhesség után is könnyen jött a kistesó, biztos a lelki gátak is oldódnak ilyenkor. Nekem a második volt nagyon nehéz, annyira akartam minél hamarabb terhes lenni. 9 hónapot vártunk rá, de utólag nem bánom, mert a terhességem elég bonyolult volt, így egy 1 éves baba mellé rosszul jött volna!
2014. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!