Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek vagy vannak itt...

Ismertek vagy vannak itt olyan nők, akik szándékosan estek teerbe a férfi tudta (és beleegyezése) nélkül? Mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 23:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*teherbe
2012. ápr. 8. 23:17
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos ez egyre gyakoribb. A vége pedig az, hogy a férfi gyakorlatilag egy életen át fizethet azért az egy éjszakáért.
2012. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Én két ilyen esetről tudok. Hozzáteszem, csak erősen gyanítható, hogy direkt csinálták, az igazságot végülis csak a nő tudja.


Az egyiknél ilyen esetnél a férfi, vagyis a gyerek apja végül elvette feleségül a barátnőjét, pedig korábban váltig hangoztatta, hogy ő soha nem nősül meg. Persze nem volt nagy banzáj, szinte titokban esküdtek, pedig a férfinak nagy baráti és ismeretségi köre van, de pár legjobb barát kivételével mindenki csak utólag értesült az esküvő és a gyerek tényéről, csak miután már megszületett a gyerek.

A mendemondák szerint azzal a feltétellel vette el a nőt, hogy a szabadsága megmarad, tehát továbbra is eljárhat bulizgatni, mintha agglegény lenne. Elég nagy szoknyavadász, és ebben a tevékenységben sikeres férfiról van szó. Konkrétan tudok egy szilveszteri buliról, amiben ez a férfi fel is szedett egy nőt, majd közösen távoztak a helyszíről, gondolom utána meg is volt neki, pedig ekkor már házas volt. De nyilván a feleség tudta, mivel jár az, ha bulizni engedi a párját, hiszen előtte csak szexkapcsolat volt köztük, nem laktak együtt, és hasonlók. Ráadásul erről a férfiről közismert, hogy kalandokra hajt.


A másik esetnél is összeházasodott a pár, a feleség már nagy hassal állt az anyakönyvvezető előtt. De ez a kapcsolat amúgy is lehet, hogy házassággal végződött volna, bár még elég friss volt, 3 hónapja sem éltek együtt a felek.

De ebben az esetben legalább a szándék megvolt a komoly kapcsolatra, nem úgy, mint az első esetben, mikor a férfinak csak arra kellett a nő.

2012. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

A rokonságban van egy házaspár, ahol a két fiú után a férj nem szeretett volna harmadikat, a nő viszont nagyon vágyott egy kislányra. Azt hazudta a férjének, hogy szed gyógyszert, de nem, így megfogant a kislány.

Hatalmas botrány lett belőle, de együtt maradtak, aztán ő lett az apja szeme fénye. De ez nyilván más eset, mint amikor alkalmi kapcsolatban játssza ezt el valaki. Nem szebb, csak más.

2012. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

ismerek párat, van amelyik ÚGY NÉZ KI mintha működő család/ kapcsoat lenne, de ha jól belenézel, látszik, hogy csak tűrnek a felek...

Persze 100- osan nem lehet tudni, hogy direkt volt, de a körülmények miatt kétlem, hogy pl 8 év után pont akkor "marad úgy" a nő.

A másik esetben a srácnak már volt másik bnője, de még tal ugye, találkozgatott ezzel a lánnyal, aztán hirtelen 12 hetesen vette észre, hogy terhes (ikrekkel), persze a szülésig a szülei nem is tudták, hogy nincsenek is együtt. A srác nem kezdett kapcsolatba újra a lánnyal, az apaságot vállalta,

de a lány számítása nem jött be, sőt a sulit is abba kellett hagynia...

2012. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
sajnos van! az én férjem volt élettársa. Megmondta a férjem h nem akar gyereket, mert nagyon rossza kapcsolatunk, állandóan veszekedtek és megmondta h el fog költözni, mert ez így ment már az elköltözés előtt 5 évvel. azt hazudta h védekezik és persze terhes lett. férjem (akit persze még akkor nem ismertem) megmondta h nem akarja a gyereket mert költözik el, nincs értelme a kapcsolatuknak tovább. és ő közölte h ő márpedig megtartja.... ez volt 6 éve.... azóta 5 éves a gyerek és állandóan a pénzért hivogatja telefonon h neki erre meg arra kell a pénz, holott fizeti a gyerektartást.... állandóan azzal jön h "itt van egy gyereked"...jövőre tervezzük a babát, kíváncsi vagyok akkor majd mit fog mondani....kibirhatatlan nő, csak azért kellett neki a gyerek h mindennap a pénzért hívogassa. nem foglalkozik a gyerekkel...sajnálom is ezért. állandóan beteg mert nem öltözteti fel rendesen.
2012. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is van egy ismerősöm. Az exem.

A csajt elhagyta, állítólag szedte a tablettát. Majd amikor betöltötte a 13 hetet, ment a sráchoz, hogy terhes. Viszont akkor meg már velem volt együtt. Én fiatal voltam, elhagytam a srácot, mert én nem fogok egy családot szétszedni.

A vége az lett, hogy feleségül nem vette, csak eljegyezte. Nagyobb házba költöztek, megvoltak egy darabig. Majd a fiú lelépett, mert nem bírta a csajt elviselni, nem dolgozott, csak arra kellett a gyerek, hogy magához láncolja a srácot.

De az exem vitte a fiát is. Végül talált egy nőt, akinek az előző kapcsolatából már volt egy kislánya, így éldegéltek 4en. Tavaly megszületett a közös kisfiuk.

24hkm

2012. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a férjem volt barátnője. Terhes lett, úgy hogy a férjem fizette a gyógyszerét amit (állítólag) szedett. Aztán közölte hogy terhes, de a férjem mondta hogy Ő nem akarja a babát nincs mire hova, az anyjáékkal él, meg az állása is labilis (hiába volt 11 éve állandó munkahelye). Odaadta a nőnek a pénzt (akkor 30ezer volt egy abortusz) és mivel nem éltek együtt úgy volt vele a nő elvetette. Kérdezte is tőle hogy elvetetted? A nő mondta hogy igen. Utána szakítottak és mi összejöttünk. Egy hónapja jártunk amikor írt a nő egy sms-t hogy a gyerekedet várom. Én mondtam hogy ha akarja mi fejezzük be, és Ők legyenek boldogok. Nem akarta. a gyermek megszületett, a férjem nem vette a nevére de a gyerektartást fizeti. A nő azóta megint szült egyet. Undorítónak találom az ilyet. És sajnos egyre több ilyen eset van. És a gyerek sajnos nem tehet róla, hogy ilyen az anyja...
2012. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
6-os vagyok! nem tudom ki és miért pontozott le, de csak élvezkedjen rajta! mi a bajod, hogy leírtam a véleményem? ez az igazság! kb. a többiek is ugyan ezt írták le! megmondanád mi rosszat írtam? leírtam a férjem volt élettársának a történetét ennyi és ezzel válaszoltam a kérdésre amit a kérdező felett. Szánalmas hogy vannak akik ezért jártan ide: "lepontozgatni".
2012. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
6-os 8-as válaszoló egyetértek veletek! sajnos a gyerek nem tehet róla, hogy vannak még a földön ilyen anyák...
2012. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!