Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vicces...

Terhesség alatti vicces történet? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

Bármilyen vicces sztori érdekelne, ami a terhesség alatt történt veletek, vagy akár a terhesség tervezésekor.

Nagy bejelentés: ha viccesen jelentettétek be a babát a rokonságnak, ismerősöknek.

Kívánóság: ha össze-vissza ettetek mindent.

Vizsgálatok alatt valami vicces jelenet.

Ha túl érzékenyek voltatok, és így történt valami nevetséges.

Szóval bármi!


A következő kérdés inspirált (nagyon jókat nevettem rajta): http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Gondoltam terhesség kategóriában is gyűjtsük össze kivel, milyen vicces dolog történt.


2011. febr. 24. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor születtem, apukám tolta be a babakocsit a kórházba.

Útközben találkozott egyik kolléganőjével. A nő kérdezte, hogy "Belenézhetek?" Apukám válaszol: "Persze, de nincs bent senki."

2011. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Épp szüretre készültünk a szüleimmel, de előtte be kellett mennem nst-re, ahol szólt a doki, hogy bizony baba lesz, és ma már nem megyek haza...hívtam a szüleimet, mire anyukám mondta, hogy siess, mert már szüretelünk. Mondtam, hogy én is, csak én gyereket...


Érzékeny is voltam, nem is egyszer. Képes voltam elbőgni magamat mindenen. Egyszer nem tudtam kibontani egy Túró Rudis csomagot, és simán elbőgtem magam. Párom meg csak nézett rám, hogy mi bajom van, én meg mondtam neki sírva, hogy nagyon gonosz ez a Túró Rudi!


Ami még vicces volt, hogy túlhordtam a babát, és a doki mondta, hogy ez a gyerek úgy tűnik egy elefánt lesz. Néztem rá, hogy micsoda? Akkora nagy lesz? Azt hittem, hogy azért mondja, mert nagy baba lesz. De aztán mondta, hogy csak arra gondolt, hogy az elefántok terhesek jó sokáig...

2011. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyerünk lányok, az előző kérdésen is jókat nevettem :D


Én még nem szültem, de úton van a baba :)

2011. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jó sok válasz érkezik ide is!
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tesó kérte, "pörgessem meg", mondtam, hogy

"tudod, most nem tudlak megpörgetni... mert baba van a pocakomban" erre ő, "de miért, ha megpörgetsz át megy a kezedbe?"

2011. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A gonosz Túró Rudi nagyon ott van! :)))
2011. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beakadt a lábam a vizsgálóasztalba (ahová a lábat kell feltenni, lyukas volt, a lábam meg becsúszott). Vizsgálat után az orvosom és a párom egyszerre próbáltak meg kiszabadítani, én meg akkor még mindig csak széttett lábakkal, alul pucéran feküdtem az asztalon és jajgattam, miközben a két pasi fogdosta meg húzogatta a lábam...hát nagyon égett a pofim utána...
2011. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

7honapos terhesen férjemmel kirándulni voltunk és felmásztunk egy kb. 200m magasan levö örtoronyhoz.

Mire felértünk fujtattam, mint egy félörült! Elég meredek is volt, bár volt bevájt "lépcsö"!

Szoval felérünk, elöre hajolva fujtatok, erre megszolal mögöttem valaki, hogy hát akkor ö mit szoljon, felegyenesedek, megfordulok, meglátja a pocakomat, jaaa, nem szoltam! (egy fitt 60as éveiben járo hölgy volt):-))))

Mind ezt a férjem forditotta röhögve, mert én nem tudok még franciául!

Ja, ezért is kikaptam a szülész dokitol, szoszerint elverte a combom vizsgálat közben! :-)))))

A gonosz turo rudi, nagyon ott van :-)))))))

2011. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség alatt tv és közben sirtam, nevettem.A férjem mikor benézett mindig kérdezte hogy most miért sirok mondtam neki hogy olyan szomorú ez a film 2 perc múlval már szakadtam a nevetéstől akkor már kiabáltam ki hogy ilyen vicces filmet:)Illetve egyszer ettem a mekiben egy sajtburgert és siró görcsöt kaptam azzal a cimszóval hogy:Ez teli van ketchuppal!
2011. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A legelső orvosi vizsgálatnál teli vigyorral közöltem:

- Van négy negatív tesztem!!!!

Mire a doki értetlenül:

- Akkor miért jöttek?

A férjemtől kérdeztem, hogy mit mondtam, ami nem világos....


Sokat fájt a derekam, már nagyon untam a vergődést, kiabáltam a férjemnek, hogy hívja már a Green Peace-t, ha egy bálnát vissza tudnak tolni a rohadt vízbe, engem is felsegíthetne valaki....

2011. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!