Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lennie a méh...

Gabriell88 kérdése:

Mennyinek kell lennie a méh vastagságának ahoz, hogy betudjon ágyazódni a babó?

Figyelt kérdés
Most voltam vizsgálaton, 2 hete volt egy vetélésem és találtak akkor egy cisztát is a petevezetéken.Hál istennek felszívódott(ma derült ki) viszont a papíron az szerepel, hogy a vastagsága 1 mm-sztem ez nagyon kevés.Elkezdtem inni a palástfű teát, az ugye segíti a beágyazódást de a vastagságát is növeli a méhnek vagy arra valami mást kellene inni/szedni?

#palástfű tea #méh vastagság
2014. szept. 18. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a méhednek, hanem a méhnyálkahártyádnak kell megfelelően megvastagodnia ahhoz, hogy be tudjon ágyazódni az embrió. 7-8 mm-es nyh-án már szépen meg tud tapadni, de a méret önmagában nem elég, megfelelő reakcióképességének is lennie kell ahhoz, hogy be tudja fogadni az új életet.

A palástfű tea a peteérést követően tényleg képes javítani a progeszteron hormon szintet, ami a nyh vastagságát növeli, de az igazán jó nyálkahártyához már a ciklus első felében is érdemes rásegíteni, pl. cickafark teával vagy kapszulával. A barátcserje még hatékonyabb, mint a palástfű.

2014. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! sokat segítettél:)
2014. szept. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!