Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön voltunk együtt a párommal. Tegnap volt két csepp vér a bugyimon,azt hittem ennyivel előbb jött meg,de aztán nem véreztem tovább. Picit szurkál a hasam,a melleim feszülnek. Jövőhéten 4-én kellene megjönnie,de nekem általában mindig 4 nappal hamarabb jön meg mint ahogy számolom.Nem tudom,hogy érdemes-e tesztet csinálnom.
2014. szept. 26. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül szexeltetek akkor igen, lehetsz terhes. De tesztet még ne csinálj. Majd ha már pár napja késik.
2014. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igazából fogalmam sincs,hogy ez talán már a beágyazódás miatt lehetett vagy mivel jövőhéten kell megjönni amiatt volt ez a két csepp vér,amiatt fáj a hasam stb. Tudom,hogy ki kellene várni a jövőhetet,de már tudni szeretném mi a helyzet.

2014. szept. 26. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg pont a p.é-kor voltatok együtt,ebből nagy eséllyel lehet baba.A teszt mé nagyon korai,nem fogja kimutatni ha terhes vagy.Mindenképp várj még minimum 1hetet a teszteléssel.
2014. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz, ha nem védekeztek. Ha pedig mindig előbb jön meg,akkor valamit nem jól számolsz.
2014. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most már hányingerem is van,ma még alig bírtam enni valamit,de ezt én még korainak találom. Előfordulhat,hogy esetleg más bajom van?

2014. szept. 26. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hetes terhességtől még biztos nincs hányingered.
2014. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!