Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok nekem olyan gyógyszert...

Erika Fehér kérdése:

Tudtok nekem olyan gyógyszert mondani ami segít a teherbe esésbe?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 20:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
3éve vagyunk együtt de csak most kezdtük el a baba projektet hogy szeretnénk babát . Csak a sok ideg meg a feszültség miatt nem megy
2014. szept. 27. 00:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Vagy lehet,h tök más miatt nem megy!nemtudodm mióta próbálkoztok de kb egy év mire összejön..ennél lehet több vagy kevesebb ez az átlag!ha elmesz orvoshoz ő megmondja miért nem jött még össze és segít..de ha mondjuk ket honapja probalkoztok akkor jol kirohog mert akkor meg nem kell se gyogyszer se kivizsgálàs..amugy csodabogyó nincs csak ha hormon elégtelenség van akkor arra van hormonpótlás!
2014. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve szeretnénk babát. És próbálkozunk de semmi.
2014. szept. 27. 00:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Az orvos is csak akkor fog veled foglalkozni,ha legalább egy éve nem jön a baba.Sajnos van,hogy nem elég egy-két hónap hozzá.Mi mind a ketten egészségesek vagyunk,mégis 18 hónap után jött össze a baba.
2014. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Remélem sikerülni fog :( mert már nagyon szeretnénk babát :( boldogok vagyunk csak a baba hianyzik :(
2014. szept. 27. 10:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Esetleg a stresszen próbáljatok enyhíteni. Esténként egy kis borozgatás, összebújva, egy jó film vagy egy jó könyv olvasása, citromfű tea elalvás előtt. Sport: kitűnő stresszoldó lehet. El lehet járni futni vagy csak sétálni olykor egy jót. De nekem pl. segíti a mindennapjaimat az is, hogy találtam egy hobbit magamnak, és most mindegy, hogy kertészkedés vagy horgolás, a lényeg, hogy kikapcsoljon, megnyugtasson.

A kivizsgáláson is elgondolkodhattok már, ha már majdnem egy éve nem jön a baba, de azért ezeket a fent leírtakat is próbáljátok meg.

És még egy fontos kérdés? Jókor vagytok-e együtt? Követed-e, hogy mikor vannak a termékney napjaid?

2014. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy figyelni szoktam.
2014. szept. 27. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!