Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Gáz", hogy csalódott vagyok...

"Gáz", hogy csalódott vagyok amiért nem jött össze ebben a hónapban a baba?

Figyelt kérdés

Igazából azért kérdezem,mert 3. baba lenne...nagyon szeretnénk, ez volt a 2. hónap próbálkozás.

Mikor megjött olyan csalódott voltam,aztán arra gondoltam,hogy örülnöm kéne a már meglévő kettőnek,nem sopánkodni...meg hogy valaki az elsőre is sokat vár(mondjuk az elsőre mi is majdnem 2 évet vártunk).Örülök is 2 gyerekemnek,nagyon szeretem őket,most megint olyan érzéseim voltak mint mikor az elsővel próbálkoztunk...


2014. szept. 29. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem, teljesen természetes.
2014. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Természetes. Ha nem így lenne nem is szerettétek volna azt a harmadik babát. Mi is a harmadikat tervezzük. :-). Ez az első próbálkozós hónapunk.
2014. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sok sikert nektek 2-es:))meg magunknak is :P remélem nem kell majd annyit várnunk mint az első babára...
2014. szept. 29. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Epp ma jott meg nekem is es olyan rossz erzes szomoru vagyok megint egy sikertelen honap.ket eve varunk ra ...

Es nekem is van mar gyermekem nyolc eves mult...

2014. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem. De majd kiderül. :-) szurkolok magunknak.
2014. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen csalódott voltam amikor 1 hete megjött 2 próbálkozós hónap után,mi is 3-dik babát szeretnénk:)
2014. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na akkor sok sikert mindannyiunknak a következő hónaphoz :D
2014. szept. 29. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.babam 12 hónap utan sikerült!(az elso kettő azonnal)

Gondolhatod minden honapban milyen csalódott voltam,es nem értettem mi a baj :-( semmi gond nem volt,jott is csak nem akkor mikor ki gondoltuk ;-)

Türelem es sok sikert!

2014. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!