Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szulon mulik a baba...

Melyik szulon mulik a baba neme? Apan vagy anyan? Parom fiut vart nagyon, most csalodott-szerintem-hogy lany lesz. Elkeserit

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 10:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%

Sajnálatos módon, nem a szülők döntik el aktus közben, hogy milyen nemű legyen a gyermek.

Lehet befolyásolni, vannak rá bizonyos praktikák, de azok általában semmit sem érnek.

2011. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Bizony, a férfin múlik. Egy kis genetikát olvastass vele.
2011. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

A spermiumokon múlik.


Párom is fiut várt. Mikor a doki mondta hogy lány megkérdezte nem lehetne-e kicserélni. én is pont így gondoltam ahogy te, de másnap már hurrá lányunk lesz címszóval állt neki és most már 8 hós a kiscsaj de tuti nem cserélné el.

söt úgy áll hozzá hogy az sem baj ha a második is kislány lesz.

de tudom mit érzel, én úgy éreztem mintha nem tudtam volna teljesíteni amit a párom akart.

2011. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

a pasin múlik hiszen a spermiumok hordozzák a nemi kromoszómákat


a petesejt csak X kromoszómát tartalmaz

de a spermiumok egyike X a másik Y


akkor nö ha XX és akkor pasi ha XY

kérdés milyen spermium volt a befutó :-)

2011. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
buntudatom van,olyan,mintha csalodast okoztam volna neki,pedig en is olvastam,hogy az apan mulik,ezert kerdeztem,kin mulik tudjatok-e.latom,hogy nem olyan lelkes es faj nekem.elso gyerekunk,szerintem teljesen mindegy fiu vagy lany.
2011. jún. 14. 11:01
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Csak bele kell élnie magát az apa szerepbe! :)))

Örül ő neki, csak titkon minden férfi egy trónörökösre vágyik. Amint egyre jobban közeledtek a cél felé és egyre jobban rendezitek be a kis csajszi szobáját, enyhülni fog ő is. Lehet, hogy már ma este szanaszét puszilgatja a pocidat!

Ne legyen bűntudatod! Ugyan úgy fogjátok szeretni a lányt is, mint ha fiú lenne. Elvégre is a ti gyermeketek.

A lényeg, hogy minden rendben legyen a terhesség alatt és utána is! :)


Jó babavárást :)

2011. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Hülyeség így hozzáállni, hogy kin múlik. Együtt hoztátok össze azt a gyereket, akár fiú, akár lány. Lehet, hogy biológiailag több múlik rajta, de ne úgy állítsd be a dolgot, hogy "rajta múlt, akkor ne panaszkodjon" - mert én ezt érzem rajtad, és ez nem igazságos.


Természetes hogy kicsit csalódik az ember, ha eltervezte hogy lesz egy fia (az apák ilyenkor hajlamosak lélekben már a gyerekükkel focizni meg pecázni járni), erre kiderül, hogy lány lesz. Majd szépen feldolgozza, mire megszületik, úgy fogja szeretni, mintha mindig is lányt akart volna. Legyél türelmes, és főleg ne vádold.

2011. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igazad van,tenyleg azt gondolom,-ne reklamalj,ha rajtad mult a neme-,de ezzel fajdalmat okoz nekem,hat persze,hogy ezt gondolom.nekem edes mindegy ,mivel elso baba
2011. jún. 14. 11:11
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
"Az biztos,hogy nincs másik olyan tisztán angyali szeretet,mint amit egy apa érez a lánya iránt.A feleségünket vágyakozva szeretjük,a fiainkat ambícióval,de amit a lányaink iránt érzünk,arra szavak nincsenek." (Joseph Addison)-----------Majd csak figyeld :) Sok boldogságot nektek!
2011. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Egy barátnőm is így volt. :) Nem mondta a férje, de mindenki tudta, hogy csalódott.

Másfél hónapos a kislányuk, és imádja, már egy pillanatra sem jut eszébe, mi lett volna, ha fiú lesz. :) Persze trónörököst szerintem minden pasi vár elsőre, de utána mikor meglátják a kis hercegnőt, nagy lesz a szerelem.

2011. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!