Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A ferjem nagyon szeretne ha...

A ferjem nagyon szeretne ha kislanyunk szuletne, mennyire lenne csalodott ha fiu lenne a baba?

Figyelt kérdés
Jovo heten megyunk az ultrahangra ahol ha minden jol megy megtudjuk a baba nemet. A ferjem nem hajlando elfogadni hogy esetleg fiu lesz a baba mindig szt mondogatja hogy neki csak lannyai lesznek. valaki volt hasonlo helyzetbe? Esetleg nem az a nemu baba lett ki hogy reagalt? Nekem amugy tok mindegy csak minden rendbe legyen egeszsegesen szulesen meg.
2012. máj. 28. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mennyire lenne csalódott a férjed: nem lenne egyszerűbb ezt vele megvitatni, mint megkérdezni x-száz vadidegent, hogy szerintük mi lesz, illetve ők, vagy a férjeik hogyan reagáltak? A férjed a férjed, nem bárki más, csak ő tudja, hogy fog rá reagálni.

Viszont, ha rendes ember, és igazi apa, akkor mindegy. Az meg, hogy ő világéletében úgy álmodozott, hogy lánya lesz, az egy dolog. Szerintem mindenki elképzeli a leendő gyermekének a nemét.

2012. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%

Ha lányt szeretne nyilván eléggé csalódott lenne, de szerintem egy apánál a saját gyerekénél nem kéne csalódnia, hogy fiú-e vagy lány... ez rajtunk múlik :)

(csak magunkat tudnánk hibáztatni)

2012. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Remélem azért összejön. Vannak állítólagos módszerek amikkel biztos lány lehet. Bár ilyenkor már késő. Azért írd meg mi volt
2012. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Csalódott??? Tegye össze a két kezét, hogy ti nem vagytok azon párok között, akik már hosszú ideje küzdenek egy babáért! Még hogy csalódott lenne... Egészséges legyen, ezért izguljatok, meg hogy az ultrahangon azt mondják, hogy minden rendben a picivel. Tök mindegy hogy milyen nemű.
2012. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Sok olyanról hallani, hogy apuka kislányával szemét volt egész életében,mert valójában mindig is fiút akart :/ Hát remélem nem lesz nálatok is valami hasonló szituáció csak fordítva :/


Engem fiúnak képzelt el apám szerintem az 100%,azért sem tudtam még vele semmiről beszélni....Felnőtt vagyok,sosem alakult ki köztünk kötődés....


Jó lenne ha ilyenekről beszélnél a pároddal!!!!!!!!!!!!!4

2012. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Na ne!!!! Ez most komoly? Csalódott? Ha igazi apa akkor teljesen mind1,hogy milyen nemű lesz a gyereketek. Örüljön,hogy egyáltalán lehet,de erről inkább vele beszéljél. Melyik lenne neki jobb,ha születik egy fia vagy születik egy beteg lánya(vak,süket,mozgásérült,fogyatékos)...
2012. máj. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ti hány évesek vagytok? A férjed teljesen komolytalan. Mondjuk azt nem értem, hogy miért idegenektől kérdezed, hogy mennyire lenne csalódott.
2012. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos? Mi volt?
2012. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!