Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ott vannak a csíkok vagy...

Ott vannak a csíkok vagy negatívak a tesztjeim?

Figyelt kérdés

[link]

Ezeket egy hét leforgása alatt csináltam, de nem mutat nagy változást. Lehet csak én akarom oda látni a halvány csíkokat? Ha terhes lennék már erősebbnek kellene lennie nem? Volt valaki úgy hogy nehezen mutatták ki a tesztek a terhességet?

Mennék orvoshoz is, de ha a tesztek nem pozitívak gondolom ő sem fog látni semmit az ultrahangon.


2014. szept. 30. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

sajnos ezek mind-mind száradási csíkok :( nekem is mindig ilyenek voltak ezek a tesztek. nagyon becsapósak az e fajta tesztek :(


de ne legyen igazom és kívánom, hogy babás legyél!!!!!!!!!

2014. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem gond, hogy írok neked! Remélem kisbabát vársz, csak leírom, hogy én mit tapasztaltam a környezetemben.

Nekem 1 hét késés után, majdnem leugrott a csík a tesztről, annyira erős volt.

Viszont van 2 barátnőm, és sajnos idén mindkettőnek volt méhen kívüli terhessége. És mindkettőjüknek 1 hét késés után is csak nagyon halvány tesztjeik lettek.

Persze ettől függetlenül lehet, hogy később volt peteérésed. Viszont, ha nem lesz erősebb a teszt szerintem max. 1 hét múlva menj el orvoshoz, nehogy gond legyen!

Remélem nem ijesztettelek meg! Nagyon szurkolok neked! Majd esetleg írd meg, hogy mi lett végül.

Üdv: 19+2 hetes kismama

2014. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok! Majd írok ha tudok valamit.
2014. szept. 30. 14:58
 14/19 anonim ***** válasza:

Sokakat hallok hogy szidjàk ezta tesztet nekem semmi bajom nem volt eddig vele..

Èn is làtom halvànyan a csíkot de tènyleg túl vilàgos, sõt az utolsón màr nem is làtszik, nekem 3 nap kèsès utàn màr jóva erõsebb volt pedig kèsõbb volt peteèrèsem....szerintem elindult ott alami de nem fejezõdött be.....

2014. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Fiamnal három tesztet csináltam annak idején. Egy ugyan ilyen halvány volt mint a tiéd kérdező. Másnap reggel első vizeletből full negatív és rákövetkező héten teszteltem csak erős pozitívat.. Elsején kellett volna megjönnie és én valamikor 14 dike körül volt erős pozi tesztem. 6-án nagyon halvány volt másnap meg negatív. Még bármi lehet. Az elsőnél teljesen elkönveltem magamba, hogy szellem csík volt. 14 hós a fiam.
2014. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezek pozitív tesztek,mindenképpen menjel el orvoshoz!

Az véleményem szerintem nem tul jó,hogy nem erősödik a 2.csík:-(

2014. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hanyadikan volt pe-d? Nem igazan ertem, mert azt irod, hogy tul vagy a 14.napon. Mennyivel? Mert ha 1 hettel, akkor 6 hete volt meg utoljara?
2014. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ilyeneket teszteltem júliusban, nem volt baba.

Vagy lehet, hogy csak kémiai terhesség volt ami nem maradt...

nem tudom...


Azért drukkolok.

2014. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megjött.
2014. okt. 3. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!