Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki elsőre...

Van itt olyan aki elsőre babás lett? Nagyon jó volna pár biztató szó, mert túl sok a szomorú gondolat.1 év, meg fél év?

Figyelt kérdés
Nekünk ez az első próbálkozós. 16.-ára nem várom :) :o))
2014. okt. 2. 15:28
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok! :)) Megirom mindenképp!!! :))


Mikor lehet először tesztelni egyébként? :)


A Piroska név nem játszik! :))

2014. okt. 2. 16:00
 12/32 A kérdező kommentje:
Én is gratula a babásoknak!!! :)) 
2014. okt. 2. 16:00
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdemes megvárni a nem várt napját, vagy utána 1-2-t, ha bírod, hogy lásd, hogy késik-e :) Na, ez a legnehezebb, szerintem :) Olyan lassan telnek a napok, hogy borzalom :)
2014. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%
Remélem összejön nektek elsőre, nekünk sajnos nem sikerült, sőt úgy néz ki másodjára sem. Pedig én is teljesen biztos voltam abban, hogy mennyire jókor voltunk együtt stb, ebben a hónapban is és a múlt hónapban is...mégsem. Talán neked nagyobb szerencséd lesz, sok sikert hozzá :)
2014. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

Az első a második hónapban összejött, de ő nem maradt velünk :(

A másodikra egy évet vártunk, hogy összejöjjön, pedig mindent ugyanúgy csináltunk mint az elsőnél és egészségesek is vagyunk, voltunk kivizsgálásokon.

2014. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 H.Orsolya ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, nem mindenkinek tart évekig, szerencsére. A kisfiam a második hónapba jött össze. Most (két napja) pedig a harmadik hónapba lett pozi a teszt :) Csak nyugalom, nem sikerül mindenkinek elsőre, de nem szabad elkeseredni :) SOk sikert :)
2014. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kétszer is, pedig 30 felett voltam már az elsőnél is.
2014. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia a lanyom elsore osszejott most mi is ebbe a honapba kezdtuk a kisteso projektet. Es en os 16. ara nem varom :)))
2014. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást, nagyon jól esik! :-) Remélem a tesztelést kibírom... De ha belegondolok,hogy még 2 hét a nem vártig... Ajaj! Örökkévalóság!!! :-)


Kedves utolsó, remélem együtt örülünk majd!!:-))!

2014. okt. 2. 20:36
 20/32 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! remelem hogy majd egyuttborulunk. Es en mar mindennap azon kattogok hogy miert nem vahyunk mar ott tesztelni akarok :))) piszkosul nehez kivarni :)))
2014. okt. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!